Te śniegowce Tommy Hilfiger są teraz tańsze o 351 zł! To perełka! Podobne są w Domodi i Decathlon

Śniegowce to rodzaj zimowego obuwia, które zostało zaprojektowane w celu ochrony stopy w trakcie mroźnej, śnieżnej lub deszczowej pogody. Jeżeli wybierasz się na zimowy wypad, warto mieć buty tego typu w swoim plecaku. W sklepach Tommy Hilfiger, Domodi i Decathlon możesz kupić je teraz taniej.

Interesujesz się modą? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Śnieżne zaspy, lód na drogach i roztopy czy któreś buty przetrzymają takie warunki pogodowe i odpowiednio ogrzeją stopę? Okazuje się, że takie buty istnieją i do tego są bardzo ciepłe wygodne i modne! Z takim zimowym wyzwaniem mogą się zmierzyć tylko śniegowce.

Zobacz wideo Himalaizm marzeniem dla bogatych? Sprawdzamy, ile to kosztuje!

Te śniegowce Tommy Hilfiger są teraz tańsze o 351 zł! To hit cenowy

Ocieplane futerkiem buty Tommy Hilfiger za kostkę na grubej podeszwie z eleganckimi metalowymi elementami w złotym kolorze podbiją Twoje serce swoim sportowo-miejskim stylem i outdoorową nutą. Posiadają one skórzaną cholewkę, poliestrową wyściółkę, a także wkładkę z poliuretanu i poliuretanu z recyklingu. Zastosowano w tym modelu też gumową podeszwę i kontrastowe metaliczne wstawki. Buty te są aktualnie na wyprzedaży i kosztują 349,00 zł.

śniegowce Tommy Hilfigerśniegowce Tommy Hilfiger Tommy Hilfiger

Domodi wyprzedaż: śniegowce damskie taniej o ponad 222 zł

Postanowiliśmy przejrzeć ofertę sklepu Domodi w poszukiwaniu śniegowców na wyprzedaży. Udało znaleźć się nam buty marki Limango w cenie niższej o ponad 222,00 zł. Model ten posiada sznurowanie z haczykami i zaokrąglony nosek, który zarówno jak zapiętki został wzmocniony. Zastosowano w nich także obszycie ze sztucznego futerka. Cena tego modelu została obniżona i wynosi teraz 226,95 zł.

śniegowce damskieśniegowce damskie Domodi/ Limango

Decathlon: śniegowce damskie w niskiej cenie. Ten model jest idealny na zimowe wędrówki

Jeżeli masz ochotę wybrać się na zaśnieżone szlaki, warto wybrać buty ze sklepu decathlon. Znaleźliśmy tam śniegowce marki Quechua. Inżynierowie zaprojektowali te buty na okazjonalne wędrówki, dzięki czemu są idealne na ubity śnieg, dodatkowo są ciepłe i wodoodporne. Zastosowana w nich kauczukowa podeszwa snowcontact gwarantujące doskonałe trzymanie i bezpieczne wędrowanie po ubitym śniegu. Cena tego modelu to 129,99 zł.

śniegowce damskieśniegowce damskie Decathlon

Więcej o: