Co dać na walentynki ukochanej osobie? Prezent od serca! Te propozycje zrobisz własnoręcznie

Zastanawiasz się nad tym co dać chłopakowi na walentynki? A może co dać dziewczynie, czy żonie? Jeżeli chcesz, aby twój prezent był wyjątkowy, spersonalizuj go albo wykonaj samodzielnie. Mamy na to kilka oryginalnych i prostych pomysłów.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jeżeli chcesz, aby twój prezent walentynkowy był wyjątkowy i oryginalny warto skorzystać z pomysłów DIY (angielksu do it yourself), czyli rzeczy zrobionych samodzielnie. Wręczając taki prezent ukochanemu lub ukochanej będziemy mieli pewność, że nikt inny nie dostał tego, co nasza druga połówka. Oto kilka pomysłów na walentynkowe prezenty, które zrobisz samodzielnie.

Zobacz wideo Radosław Majdan opowiada o planach na walentynki. Co kupi Małgorzacie Rozenek?

Małgorzata Kożuchowska Małgorzata Kożuchowska znów oczarowała fanów swoim zdjęciem

Co dać na walentynki ukochanej osobie? Zrobisz to sam

Samodzielne robienie świec np. sojowe zyskuje w ostatnim czasie na coraz większej popularności. Są one łatwe w wykonaniu. Jeżeli czujesz, że możesz być w tym dobra, warto kupić do tego odpowiedni sprzęt i zacząć swoją przygodę o świecy walentynkowej dla ukochanego! Lub jeżeli jesteś mężczyzna i szukasz pomysłu dla ukochanej i czujesz, że może spodobać się jej wykonywanie świeczek samodzielnie może warto wykupić kurs ich robienia w prezencie?

 

Co dać chłopakowi na walentynki? Własnoręcznie zrobiony szalik lub czapka go oczarują

Jeżeli chcesz w swój prezent włożyć dużo uczucia, a jednocześnie potrafisz robić na drutach, wykorzystaj to! Własnoręcznie wykonane dodatki na zimę w postaci czapki lub szalika na pewno uszczęśliwią twoja drugą polówkę. Czas na wykonanie go na pewno zostanie też doceniony. W sieci jest mnóstwo wzorów i dokładnych instrukcji, filmików, które od podstaw pokażą nam, jak samemu zrobić nawet gdy nie posiadamy wielkich umiejętności.

 

Bielizna Seksowna bielizna na walentynki i nie tylko od 55 zł

Prezent na walentynki: kartka walentynkowa wykonana samodzielnie

Kolejnym pomysłem, który może wydawać się oklepany, jest wykonanie kartki walentynkowej. Warto tutaj jednak podkreślić, że wykonanie jej samodzielnie, a nie kupienie gotowej w sklepie. W kartce, którą zrobimy, możemy udekorować według gustu naszej drugiej polówki i dodać tam cos od serca np. zasuszony ulubiony kwiat a może wspólna fotografia? Pomysłów jest wiele, a ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia.

 
Więcej o: