Śniła Ci się ciąża? Sennik wskazuje, że to dobry znak. Wkrótce mogą czekać Cię zmiany

Wiele osób próbuje odkryć znacznie swoich snów sprawdzając, co skrywa w sobie sennik. Poród bądź ciąża pojawiająca się w śnie w tym przypadku nie jest powodem do zmartwień. Wręcz przeciwnie. Może być to symbol pozytywnej zmiany.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Olga Frycz odpowiada na pytania o swoją drugą ciążę

Nad znaczeniem snów zastanawiano się już w starożytności. Już wtedy zresztą przypisywano im wielką wagę, gdyż przyjęło się, że mogą one odzwierciedlać ludzkie emocje. My skupimy się nad tym, co oznacza sen o ciąży. Nie należy się tego symbolu obawiać, gdyż przypisywany jest mu głównie pozytywny wydźwięk. 

Małgorzata Kożuchowska Małgorzata Kożuchowska znów oczarowała fanów swoim zdjęciem

Sennik: ciąża własna. Jak interpretować sen, w którym widzimy siebie w ciąży?

Sen o ciąży własnej w przypadku kobiet, które w rzeczywistości naprawdę są w ciąży jest zazwyczaj oznaką rozmyślań nad obecnym stanem błogosławionym, a tym samym wielu obaw z tym związanych. W przypadku kobiet, które nie są w ciąży nie ma powodów do niepokoju. Ciąża we śnie jest symbolem czegoś nowego w życiu. Może oznaczać wewnętrzną przemianę, ale też powodzenie przedsięwzięcia. Należy jednak uzbroić się w cierpliwość i nie zapominać o systematycznej pracy.

Dobrym znakiem jest także czyjaś ciąża. Sennik wskazuje, że nie musimy się obawiać widząc we śnie kobietę w ciąży 

Spotykając we śnie kobietę w ciąży także stanowi to dla nas dobry znak. W takiej sytuacji możemy liczyć, że już wkrótce czeka nas materialne szczęście. Nadejdzie niespodziewana stabilizacja finansowa, która przełoży się jednocześnie na spokój ducha. 

Bielizna Seksowna bielizna na walentynki i nie tylko od 55 zł

Sennik: poród. Możliwe, że czeka Cię rozpoczęcie nowego etapu w życiu 

Poród we śnie możemy odczytywać również na dwa sposoby. W tym przypadku ponownie mamy do czynienia z symbolem wewnętrznej transformacji, która będzie wiązała się dla nas z pozytywnymi skutkami. Może to być zarówno zmiana poglądów, jak i rozpoczęcie nowej ścieżki w życiu. W niektórych sytuacjach możemy to odczytywać, jako oznakę nadchodzącego ważnego wydarzenia w naszym życiu, które będzie początkiem dla nowego pomysłu. 

Więcej o: