Małgorzata Rozenek-Majdan postawiła jeden warunek Vedze. "Radosław chciał mieć wpływ na wybór mojego partnera" [TYLKO U NAS]

Niedawno do kin trafił film Patryka Vegi "Miłość, seks, pandemia". W jednej z głównych ról widzimy Małgorzatę Rozenek-Majdan i pewnie dla wielu zaskoczeniem jest jej postać, w którą się wciela. Już sam wizerunek "Nory" znacząco różni się od tego, jaki widzimy na co dzień u gwiazdy. Zobaczcie jakie smaczki z filmu zdradziła nam Małgorzata Rozenek-Majdan.

Więcej o gwiazdach znajdziesz na Gazeta.pl

Aktorzy często w różnych wywiadach mówią o tym, że schodząc z planu albo totalnie się odcinają od roli, którą grają i żyją własnym życiem, albo kiedy sytuacja tego wymaga, chcąc jak najlepiej wcielić się w graną przez siebie postać, przez jakiś czas w ogóle nie wychodzą z roli. Jak to wyglądało u Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Zobacz wideo
Moment, w którym wchodzisz w fabułę, jest emocjonujący i angażujący zarówno czas jak i psychikę. Plan u Patyka Vegi trwa około miesiąca i to jest tak, że jak wracasz nawet na chwilę do domu to i tak głową jesteś na planie, bo za dwie godziny tam wrócisz. Było też tak, że ja spałam w tych warkoczach, zdarzało mi się do domu wracać w tatuażach. Przyznam szczerze, że nawet nie chciałam wychodzić z roli, bo bałam się, że nie będę umieć wrócić do tego co było na planie. Nie jestem wykształconą aktorką, więc ważne dla mnie było, żeby zostać w tym stanie, w tej roli jak najdłużej. To nie było jakieś traumatyczne przeżycie. Praca na planie u Patryka jest ogromnie rozwijającym doświadczeniem zawodowym.

- zdradza nam gwiazda.

Czy Małgorzata Rozenek-Majdan zagra jeszcze w jakieś produkcji?

Wiele osób zastanawia się, czy to pierwsza i ostatnia produkcja, w której zobaczymy gwiazdę, czy może Małgorzata Rozenek-Majdan na stałe porzuci telewizję i zajmie się aktorstwem? - "Rozmawiam już o innych produkcjach. I całkiem poważnie szukam miejsca, gdzie mogłabym rozwijać swoje aktorstwo, bo bardzo dobrze wspominam ten czas. Oczywiście zobaczymy, jak to będzie. Powiem ci jednak szczerze, że jak dla mnie telewizja wygrywa. Myślę, że dlatego, że po prostu jest mi tam łatwiej być mną. Mam takie poczucie, że nie muszę się chować za tą postacią, tylko jestem sobą" - dodaje.

 

Małgorzata Rozenek podzieliła fanów swoją stylizacją: 'Gdzie z tymi buciorami?!' (zdjęcie ilustracyjne) Małgorzata Rozenek podzieliła fanów swoją stylizacją: "Gdzie z tymi buciorami?!"

Czy Radosław Majdan był zazdrosny o to, co się działo na planie?

Nie da się ukryć, że filmie Małgorzata Rozenek-Majdan sporo całuje się ze swoim filmowym partnerem, uprawia z nim seks. Nie mogliśmy nie zapytać, co na to wszystko Radosław? Czy był zazdrosny, czy podszedł do tego zadaniowo i zaakceptował wszystko, co się działo na planie?

Zanim zaczęłam myśleć o tym filmie, to najpierw porozmawiałam z Radosławem. Gdyby miał jakiekolwiek obiekcje, to ja bym bez żalu zrezygnowała, ale Radosław jest takim mężem, który rozumie i lubi nawet we mnie tę potrzebę rozwoju. Jednak miał jeden warunek, poprosił o wpływ na wybór mojego partnera filmowego. I to był również mój jedyny warunek, przystępując do tego filmu.

- zdradziła nam Małgorzata Rozenek-Majdan.

Wybierzecie się do kin na film "Miłość, seks, pandemia"?

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek w modnej kurtce. Podobne z Reserved, Zara

Więcej o: