Podcasty o mi這軼i - dopu嗆 do g這su uczucie

Podcasty o mi這軼i to doskonali towarzysze podczas prozaicznych zaj耩 lub d逝giej podr騜y. Relacja i uczucia to Twoja strefa zainteresowa? Sprawd list najciekawszych audycji od serca.

Ciekawe podcasty o miłości - lista rodzimych produkcji 

O mi這軼i do samej siebie, romansach na biurowych korytarzach i o tym jak przestać przepraszać na każdym kroku. Ciekawe podcasty o miłości po polsku to całe spektrum tematów. Poniżej prezentujemy trzy mocne tytuły, które być może zostaną z Wami na dłużej. 

Podcasty o miłości - '' Poziom miłości'' Emilia Kulpa Nowak 

Lista ciekawych podcastów o miłości jest bardzo długa, jednym z nich z pewnością jest ''Poziom miłości''. Autorka serwuje słuchaczom gotowe pomysły na budowanie relacji z dużym naciskiem na tę najważniejszą, czyli relację z samym sobą. Celem podcastu jest dodanie słuchaczom energii życiowej po to, aby było nam dobrze nie tylko w związku, ale też bez drugiej osoby u boku. Czy świat może być pięknym i przyjaznym miejscem? Przekonaj się za sprawą kilku przykładowych odcinków: 

 • Empatia zmienia innych ludzi
 • Gmeranie w uczuciach
 • Obietnica, czy potrzeba? 
 • Nie-wakacyjna miłość 

Podcasty miłosne - ''Ja i moje przyjaciółki idiotki" Joanna Okuniewska 

Podcast, który przez trzy lata bił rekordy popularności, będzie miał swoją kontynuację w formie serialu. Joanna Okuniewska w bardzo bezpośredni i kolorowy sposób opowiada o relacjach, na które składają się zawody miłosne, nieudane randki i romanse w pracy. Tytułowe idiotki to wbrew pozorom inteligentne dziewczyny, którym zdarza się głupio zakochać, ale potrafią się z tego śmiać. W kategorii podcasty miłosne to jedna z najlepszych polskich audycji. Poniżej kilka przykładowych odcinków: 

 • Typ niedostępny
 • Pandemiczne randki
 • Friendzone 
 • Festiwal drugich szans 

Najlepsze podcasty. Zdjęcie ilustracyjne Podcasty o filozofii. Lista ciekawych podcastów filozoficznych

Ciekawe podcasty o miłości -  ''O zmierzchu" Marta Niedźwiedzka

Sekscoach i psycholog w jednym, autorka bierze na warsztat wszystkie mity, które narosły wokół tematu seksu. Marta Niedźwiecka porusza też kwestię stereotypów i tabu w kontekście cielesności i bliskości z drugim człowiekiem. Poniżej kilka przykładowych odcinków, z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie: 

 • W drodze do Raju, o miłości i utopiach
 • Trauma to kapsuła czasu
 • Jak przestać być grzeczną dziewczynką/chłopczykiem?
 • Trójkąt, azot i przemoc
Zobacz wideo Jak się dzisiaj kochamy? Rozmowa Agi Kozak z Anną Marią Szutowicz z Y&Lovers

Ciekawe podcasty o miłości - ranking zagranicznych tytułów 

Ranking ciekawych podcastów o miłości nie może istnieć bez zagranicznych tytułów. Prezentujemy najlepsze propozycje:

Where Should We Begin? Esther Perel

Jedna z najbardziej znanych terapeutek par na świecie w każdym odcinku pomaga rozwiązać problem nowej parze. Słuchacze wchodzą w rolę świadków terapii na żywo. 

Zobacz też: Najpiękniejsze cytaty o miłości z książek. Gotowe wiadomości SMS na walentynki

The Endless Honeymoon, Moshe Kasher and Natasha Leggero

Para komików na podstawie telefonów i wiadomości od słuchaczy opowiada o związkach w kontekście własnych doświadczeń. 

Podcast Podcasty o psychologii - na poważnie w lekkiej formie [lista]

Modern Love

Modern Love to podcast, który nawiązuje do kolumny w New York Timesie o tym samym tytule prowadzonej przez redaktorów Daniela Jonesa i Miyę Lee o najdziwniejszych historiach miłosnych. Najciekawszy jest fakt, że w ramach podcastu słuchacze mają szansę poznać dalsze losy bohaterów tych niezwykłych historii. 

I do, Chase i Sarah Kosterlitz

Małżeństwo z 10-letnim stażem przy pomocy ekspertów dostarcza młodym ludziom najlepsze narzędzia do stworzenia udanego związku. 

Love Letters, Meredith Goldstein

To cykl porad dla szerokiego grona słuchaczy podcast podzielony jest na bloki tematyczne, które odpowiadają różnym zagadnieniom, na przykład: Skąd wiesz lub Miłość w każdym wieku. 

Zobacz też: Podcasty coraz popularniejsze. Sprawdź najlepsze podcasty dla kobiet

Wi璚ej o: