Wierność zapisana w gwiazdach. Te znaki zodiaku cenią sobie lojalność wobec ukochanej osoby

Często skupiamy się na odkrywaniu niewierności partnera, lecz doszukiwanie się negatywnych rzeczy może być często mylne i stanowić zagrożenie dla związku. Te znaki zodiaku mają większą tendencję do bycia nieszczerymi wobec drugiej osoby. Sprawdź, które znaki zodiaku się do tych zaliczają?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Przeczucie czasami może mylić, lecz warto też ufać swojej drugiej połówce. Jeśli czujesz, że partner jest wobec Ciebie szczery, to nie doszukuj się niczego, lecz bądź świadomy, jakim jest człowiekiem. Jeśli jest osobą otwartą, prawdopodobnie jest otwarty na większość rzeczy w swoim życiu. Czerwone znaki czasami nie są widoczne na pierwszy rzut oka, nie oznacza to, że ich nie ma, lecz po prostu my ich nie dostrzegamy.

Zobacz wideo Horoskop na marzec - bliźnięta

Baran

Baran jest osobą szczerą i niezwykle prawdomówną, nie potrafi kłamać, czy ukrywać ważnych spraw takich jak zdrada, więc mówi dokładnie to, co czuje. Jeśli Baran zdradzi, to powie o tym i przyzna się do zdrady, nie ukrywając tego, nawet jeśli dojdzie do rozłamu rodziny lub konfliktu to baran i tak woli prawdę od dwulicowego działania i kłamstwa. Barany są niezwykle kochliwe, zmienne co do obiektu zainteresowań, zakochują się bez pamięci oraz wbrew wszystkim. 

Byk

Byki kochają cielesne uciechy i są wrażliwe wobec piękna płci przeciwnej. Byki mogą wchodzić w wiele romansów, gdyż uwielbiają flirt, poznawanie nowych osób. Kiedy byk się zakocha, to wpada po uszy i wtedy żadna zdrada nie wchodzi w grę, bo gdy kocha prawdziwie, nie jest zdolny do zdrady. Kiedy w związku nie ma prawdziwej miłości, a w relacji uczucie jest szczere, to uczucia byka są nie do zmiany, więc zdrada nie przechodzi mu przez myśl.

Bliźnięta

Bliźnięta są skłonne do zdrady, gdyż szybko nudzą się partnerem i tracą nim zainteresowanie. Przez zmianę lub utratę sympatii do drugiej osoby zaczynają się interesować nowymi osobami. Wykorzystują do tego uwielbiany przez nich flirt oraz uwodzenie i wchodzą w nowe związki. Ta ciekawość i podążanie za dawką wrażeń i uniesień sprawia, iż potrafią wejść w bliższe kontakty, bez względu na drugą połówkę. Bliźnięta uwielbiają dużą ilość akcji i niestety bywają dwulicowe, jakby dwie osobowości. Osoby takie są w stanie zajmować się dwoma profesjami naraz oraz prowadzić podwójne życie, bez posiadania wyrzutów sumienia przy tym. 

Rak

Raki są z natury osobami bardzo wiernymi i łatwo przywiązującymi się. Osoby takie nie potrafią zrozumieć czynu zdrady wobec drugiej osoby i bycie nielojalnym w związku. Raki nie zdradzą ukochanej osoby, do czasu kiedy nie zrobią tego ze złośliwości lub pragnienia zemsty. Inaczej rak jest wierny, aż do grobowej deski, lecz pamiętliwy jeśli partner go zdradzi i niełatwo jest mu o tym zapomnieć. Raki to zaangażowane osoby, które trwają w długoterminowych związkach i wykazują się oddaniem i lojalnością wobec drugiej połówki.

Więcej o: