Doradziła przyjaciółce, by znalazła sobie "sugar daddy'ego". Ta wdała się w romans z jej ojcem

TikTokerka doradziła w żartach przyjaciółce, by związała się ze starszym mężczyzną. Nie spodziewała się jednak, że ta nawiąże romans z jej ojcem. - Wykluczyli mnie ze swojego życia - wyznała dziewczyna.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Jak przyznała użytkowniczka TikToka, która podzieliła się w sieci swoim rodzinnym dramatem, to ona doradziła przyjaciółce, by ta znalazła sobie "sugar daddy'ego". Nie spodziewała się jednak, że ta wda się w romans z jej ojcem.

Zobacz wideo

Jej ojciec wdał się romans z  jej najlepszą przyjaciółką

Jej przyjaciółka, którą na nagraniu nazywa "Holly" pracowała w firmie jej ojca. To zresztą właśnie ona pomogła znaleźć jej tam pracę. Nie spodziewała się jednak, że w niedalekim czasie przyjaciółka przyczyni się do rozbicia jej rodziny.

- Mój tata był żonaty z moją macochą. Ze względu na jego firmę był to jednak związek na odległość i widywali się jedynie w weekendy - opowiada dziewczyna. Jej była już przyjaciółka również była w tamtym czasie związana z innym mężczyzną. Wkrótce jednak na jaw wyszły ich kłamstwa. - Holly zaczęła odwoływać kolejne spotkania, tłumacząc się złym samopoczuciem. Kiedy jednak pewnego dnia postanowiła sprawdzić, jak czuje się jej przyjaciółka, tej nie było w domu. Jak się okazało, w tym czasie widywała się właśnie z jej ojcem, którego zdążyła przedstawić już swojej rodzinie.

Z czasem z weekendowych spotkań z żoną zaczął się wymigiwać także ojciec TikTokerki, a jego romans z przyjaciółką córki przerodził się w poważny związek, który ostatecznie doprowadził do rozwodu małżeństwa. - Wyrzucił nas z domu, w którym teraz mieszka z "Holly", wykluczając mnie tym samym z ich wspólnego życia - zakończyła rozczarowana postawą bliskich dziewczyna.

Nagranie błyskawicznie stało się viralem, a historia dziewczyny poruszyła użytkowników platformy. - To przykre, że twój własny ojciec wybrał twoją przyjaciółkę zamiast ciebie - komentowali.

Więcej o: