34-latka została wyproszona przez ochroniarza z Watykanu. "Na pewno już tam nie wrócę"

Influencerka Juju Vieira na zwiedzanie Watykanu wybrała dosyć odważny strój. Swojego wyboru jednak bardzo szybko pożałowała. - Wybrałam wygodne ubrania, w których czułabym się także dobrze w czasie długiego spaceru - stwierdziła.

Więcej ciekawych artykułów znajdziecie na Gazeta.pl

Zobacz wideo Żukowska skrytykowała Shostak za ubiór. Biedroń: To był nieodpowiedni tweet

W trakcie zwiedzania Bazyliki świętego Piotra oraz Kaplicy Sykstyńskiej obowiązuje surowy kodeks ubioru. Muszą go przestrzegać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Zakazuje on między innymi odsłaniania ramion, noszenia głębokich dekoltów, szortów i bardzo krótkich spódnic.

34-latka została wyproszona z Watykanu

Kilka miesięcy temu w mediach na całym świecie głośno było o wizycie Kim Kardashian w Watykanie. Wszystko za sprawą jej odważnego stroju. Celebrytka postawiła na seksowną kreację z białej koronki. Sukienka miała wycięcia na brzuchu, a także odsłaniała jej ramiona. Jak podkreślano w wielu publikacjach, strój ten był niezgodny z zasadami, które obowiązują wszystkich zwiedzających Watykan. 

 

Teraz z kolei media na całym świecie informują o nietypowej kreacji pewnej influencerki. 34-letnia Juju Vieira, podobnie jak wspomniana celebrytka wybrała się do Watykanu i zdecydowała się na dosyć odważny strój. Swojego wyboru jednak szybko pożałowała. 

Kobieta, ze względu na nieodpowiedni ubiór, została wyproszona z Watykanu. Influencerka miała na sobie długie kozaki za kolano oraz bardzo krótką sukienkę w kratkę. W pewnym momencie zauważył ją jeden z ochroniarzy. Mężczyzna poprosił kobietę o opuszczenie miejsca. - Podszedł i powiedział, że to miejsce modlitwy i że nie jestem odpowiednio ubrana - wyznała 34-latka. 

"Na pewno już tam nie wrócę"

Influencerka uznała to zdarzenie za przejaw braku szacunku wobec kobiet. Jak zdradziła, całe zajście widzieli inni ludzie. Było jej przez to bardzo wstyd. 

Na pewno już tam nie wrócę. [...] Czułam, że byłam ubrana bardzo stylowo, wszystko do siebie pasowało. Wybrałam wygodne ubrania, w których czułabym się także dobrze w czasie długiego spaceru

- powiedziała Juju Vieira.

Może cię także zainteresować:

Chris AppletonKok pełen objętości w stylu Jennifer Lopez? Ten trik to hit!

Więcej o: