Jacek Borkowski poszukuje młodszej partnerki. "Jak już brać, to nie z second handu"

Jacek Borkowski zdradził w jednym z wywiadów, jakie są jego wymogi wobec przyszłej partnerki. Słowa aktora mogą nie spodobać się wielu osobom.

Więcej ciekawych artykułów znajdziecie na Gazeta.pl

Jacek Borkowski to polski aktor filmowy, teatralny i telewizyjny. Jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie. Popularność przyniosła mu rola w serialu Klan. Borkowski od 1997 roku wciela się w postać psychologa Piotra Rafalskiego. 

Zobacz wideo Aktorski klan Damięckich:

Aktor nie miał dotąd szczęścia w miłości. Borkowski ma na swoim koncie trzy śluby i dwa rozwody oraz głośne rozstanie z pogodynką Pauliną Koziejowską, z którą łączyła go przelotna, trzymiesięczna znajomość.

Aktor jest ojcem trójki dzieci. Z małżeństwa z Katarzyną Borkowską ma córkę Karolinę. Z kolei owocem jego w związku z Magdaleną Gotowiecką jest syn Jacek oraz córka Magdalena. Niestety żona aktora zmarła w 2016 roku w wieku 42 lat z powodu białaczki. 

"Szukam kogoś dużo młodszego ode mnie"

62-letni aktor nie ukrywa, że obecnie brakuje mi partnerki. Jakiś czas temu w rozmowie z "Twoim Imperium" zdradził jednak, że ma pewne wymagania. 

Szukam kogoś dużo młodszego ode mnie. Jak już brać, to nie z second handu. Syn już się usamodzielnia, córka ma szesnaście lat i to już tylko kwestia czasu, gdy wyfrunie z domu. Wtedy zostanie mi w nim tylko pilot do telewizora. Dlatego muszę sobie jakąś pilotkę znaleźć

- wyznał Borkowski w rozmowie z "Twoim Imperium".

Jacek Borkowski pokazał syna

Od jakiegoś czasu Jacek Borkowski aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Ostatnio aktor pochwalił się zdjęciem dorosłego już syna. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. 

 
Przystojniak!
Ach, jak wyrósł! Taki wysoki i przystojny! Super
Syn bardzo podobny do swojej uroczej mamy

- czytamy pod postem. 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: