Zosia Zborowska przeszła metamorfozę. "Make-up na Geri ze Spice Girls!"

Zosia Zborowska udostępniła w sieci zdjęcie, na którym możemy podziwiać efekty jej metamorfozy. Aktorka słynąca z naturalności postanowiła poeksperymentować z makijażem, stawiając na dwa mocne trendy w świecie beauty. - Extra! Totalnie ci pasuje - pisały zachwycone fanki.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Zofia Zborowska należy do grona gwiazd, które walczą z zakłamanym obrazem rzeczywistości kreowanym w mediach społecznościowych. Jej Instagram pozbawiony jest wyidealizowanych obrazków, jakie zwykliśmy oglądać w sieci, a Zborowska chętnie porusza tam ważne społecznie tematy. Aktorka regularnie nawołuje też do samoakceptacji, często publikując w sieci swoje naturalne zdjęcia i to właśnie za tę naturalność najbardziej cenią ją fanki. Tym razem jednak Zborowska pochwaliła się fankom i fanom efektem swojej metamorfozy.

Zobacz wideo

Zofia Zborowska chwali się odmienionym wizerunkiem

Zborowska, którą najczęściej możemy zobaczyć bez makijażu, zaprezentowała się fanom w zupełnie odmienionym wydaniu. Aktorka postanowiła nieco unowocześnić swój makijaż, stawiając na niezwykle modne od kilku sezonów na zaczesane do góry, tzw. pierzaste brwi. Na jej twarzy pojawiły się także piegi, których podkreślanie również w ostatnich latach stało się mocnym trendem w świecie beauty. Całość dopełniła z kolei mocno podkręconymi włosami, zawadiacko opadającymi na jej twarz.

Chris Appleton Kok pełen objętości w stylu Jennifer Lopez? Ten trik to hit!

Nowy wizerunek aktorki, który może być też częścią charakteryzacji, bardzo sposobał się fanom i fankom Zborowskiej, którzy nie szczędzili jej komplementów w komentarzach.

Make-up na Geri ze Spice Girls!
Pięknie, jak nastolatka
Bardzo mi się podoba!
Extra! Totalnie Ci pasuje
Dla mnie rewelacja, dziewczęco i lekko
Mega! Totalnie mi się podoba ten look

- pisali zachwyceni. Nie wszyscy byli jednak podobnego zdania. - Brwi tak sobie - stwierdziła otwarcie jedna z internautek, negatywnie oceniając jeden z najgorętszych trendów sezonu. 

 

Anna Lewandowska Ta marynarka Anny Lewandowskiej to hit na wiosnę. Fani: "Ale kolor!"

Więcej o: