Horoskop dzienny - 21 lutego [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 21 lutego. Początek nowego tygodnia zawsze bywa trudny. Jak tym razem poradzisz sobie z przeciwnościami, które pojawią się na twojej drodze? Zobacz co mówią gwiazdy.

Horoskop dzienny - Baran

Już od dłuższego czasu myślisz o tym, aby pozbyć się swojego nałogu. To dobry moment na to by zacząć. Bez wcześniejszego przygotowania, spontanicznie - masz zdecydowanie większe szanse na sukces niż wtedy, gdy wszystko próbujesz zrobić według planu.

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny - Byk

Na samą myśl o powrocie do pracy jest ci ciężko. Jednak musisz się przemóc. Czeka na ciebie mnóstwo zobowiązań. Pomyśl jednak czy na dłuższą metę warto się tak męczyć. Może czas zmienić pracę. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Kiedy przestajesz myśleć o problemach twoje życie od razu staje się przyjemniejsze. Jednak tak się nie da na dłuższą metę. Problemów nie możesz unikać, musisz stawiać im czoła. A to sprawi, że poczujesz się silniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. 

Horoskop dzienny - Rak

Pozwalasz sobie na wiele przyjemności, których później żałujesz. Wagi bowiem nie da się oszukać. Jeśli chcesz stracić nieco centymetrów, musisz nieco rozważniej podchodzić do swojej diety. Koniec z podjadaniem, słodkościami i gazowanymi napojami. 

Horoskop dzienny - Lew

Nic nie dzieje się bez przyczyny. Twoje dzisiejsze kłopoty ze zdrowiem są efektem wieloletnich zaniedbań, których się dopuściłaś. Nie lekceważ profilaktyki - dzięki niej można uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji i poważnych schorzeń.

Horoskop dzienny - Panna

Kłopoty z włosami towarzyszą ci od dłuższego czasu. Ale nie pora się roztkliwiać, trzeba coś przedsięwziąć. Najlepsze są naturalne metody. Spróbuj koktajlu z drożdży, który dzięki zawartości witamin z grupy B doskonale odżywia włosy od cebulek aż po same końce. 

Horoskop dzienny - Waga

Poniedziałki nie należą do twoich ulubionych dni. Trudno ci się przebudzić i wpaść w rytm pracy. Ale jak już tego dokonasz będzie znacznie łatwiej. Postaraj się nie nadwerężać pierwszego dnia po weekendzie.

Horoskop dzienny - Skorpion

Niespodziewany zwrot akcji sprawi, że poczujesz się jak w filmie. Wszystko czego się spodziewasz obróci się w proch, a rozpocznie się całkiem nowa era. Musisz działać elastycznie. Dopasuj się jak najszybciej do nowych warunków.

Horoskop dzienny - Strzelec

W miłości nie można być samolubnym. Trudno ci zrezygnować z tej osobistej przestrzeni na rzecz swojego partenera, ale niestety dla dobra związku musisz ustąpić. Nie da się być samemu w związku - zastanów się czego tak na prawdę chcesz. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Problemy zaczną się od samego rana. Zaśpisz, a to spowoduje, że wszędzie będziesz musiała się spieszyć. To może wywołać spore zamieszanie. Postaraj się przesunąć wszystki spotkania i zobowiązania, w innym wypadku cały dzień spędzisz w biegu.

Horoskop dzienny - Wodnik

Korzystaj ze swoich oszczędności ostrożnie. Choć teraz jesteś w dobrej sytuacji finansowej, to za kilka tygodni może się to zmienić. Lepiej mieć pewien zapas gotówki na czarną godzinę i nie uzależniać się od pożyczek. 

Horoskop dzienny - Ryby

Nikt nie doceni cię tak jak ty sama. Najlepiej wiesz jak wiele potrafisz zrobić i osiągnąć własnymi siłami. Dlatego doceniaj siebie, rób sobie małe prezenty i przyjemności, a wtedy poczujesz że twoje życie na prawdę nie jest takie złe jak ci się wydaje. 

Więcej o: