Jaki rok czeka Cię według chińskiego horoskopu? Tych znaków zodiaku nie opuści dobra passa

Od 1 lutego rozpoczął się chiński nowy rok, który określany jest jako rok Tygrysa. Oznacza to, że najbliższe miesiące mogą dla wielu znaków zodiaku okazać się dość burzliwe. Nie dotyczy to jednak tych trzech wyjątków. W nadchodzących miesiącach dobra passa ich nie opuści.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Ostatnio zdradzaliśmy sposób na to, jak możecie dowiedzieć się, jaki jest odpowiednik waszego znaku zodiaku w chińskim horoskopie. Jest to istotne, jeśli chcecie dowiedzieć się, czy w panującym obecnie roku Tygrysa możecie spodziewać się powodzenia i miłych niespodzianek. Osoby spod tych trzech znaków mogą bowiem liczyć na wyjątkowe szczęście w nadchodzącym czasie. 

Patricia Kazadi już tak nie wygląda. Aktorka zmieniła fryzurę Patrycja Kazadi w zjawiskowej sukience. "Jak bogini!"

Horoskop chiński dla Smoka: czeka Cię rok pełen pozytywnych wyzwań

Poprzedni rok był dla większości Smoków dość trudny. W tym roku mogą liczyć, że szczęście się do nich uśmiechnie. Choć Smoki będą musiały zmierzyć się z wieloma trudnościami, to ostatecznie pozwoli im to stanąć na nogi. Siła którą dzięki temu zyskają, da im szansę na osiągnięcie innych celów, które do tej pory pozostawały jedynie w sferze marzeń. Pamiętaj jedynie, by podążać za tym, co naprawdę jest dla Ciebie w życiu istotne. 

Koń to kolejny chiński znak zodiaku, który może liczyć na sprzyjające wiatry

Optymizm to cecha, która nie opuszcza osób spod znaku Konia. Warto jednak na chwilę zabrać głowę z chmur i zastanowić się nad obecnymi relacjami. Opanowanie sztuki kompromisu może w tym przypadku okazać się niezbędne. Jednak gdy Ci się to uda, możesz spodziewać się wiele dobrego zarówno w życiu uczuciowym, jak i zawodowym. Pozytywne wibracje zaczną bowiem napływać z każdej strony, co przełoży się na poprawę Twojego samopoczucia, ale i sytuacji materialnej

Wróżby Ogniste znaki zodiaku cechuje nie tylko temperament i siła

Kogut nie powinien bać się odważnych decyzji 

Do odważnych świat należy, o czym w tym roku będzie miał szansę przekonać się Kogut. Podążaj za swoimi marzeniami i intuicją, nie zważając na drobne przeciwności, które mogą pojawić się po drodze. Ten rok należy zdecydowanie do Ciebie i możesz być pewien, że na nudę nie będziesz narzekał. Wszechświat będzie Ci sprzyjał, jeśli tylko odważysz się podjąć ryzyko. 

Więcej o: