Małgorzata Kożuchowska pokazała swój posiłek. Jest na diecie nawet podczas urlopu?

Małgorzata Kożuchowska po raz kolejny postanowiła uchylić rąbka tajemnicy swojego życia prywatnego. Aktorka udostępniła na Instagramie zdjęcie jednego ze swoich posiłków, podczas jazdy na nartach. Co znalazło się na jej talerzu?

Więcej o gwiazdach i ich dietach znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Czy na vlogowaniu można zarobić? Tak, ale pamiętaj o kilku rzeczach

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych aktorek w Polsce. Popularność przyniosły jej role w takich filmach, jak "Kiler", "Kiler-ów 2-óch" czy "Zróbmy sobie wnuka", a także w serialach "M jak Miłość" czy "Rodzinka.pl".  Ku uciesze wielu fanek oraz fanów, Małgorzata Kożuchowska aktywnie prowadzi swoje konta na Instagramie, gdzie zgromadziła ponad 1,1 miliona obserwatorek oraz obserwatorów i choć bardzo ceni sobie prywatność, od czasu do czasu pokazuje co nieco ze swojego życia zawodowego, a nawet prywatnego.

Małgorzata Kożuchowska pokazała swój posiłek. Co je podczas urlopu?

Małgorzata Kożuchowska wybrała się na narty, a wybranymi momentami z wyjazdu dzieli się na swoim Instagramie. - Zima w górach ma zupełnie inny wymiar! Kocham to i cieszę się, że po ponad dwóch latach wróciłam do nart! Potrzebowałam tego mrozu, słońca, widoków, prędkości! - napisała pod jednym z opublikowanych zdjęć. Na instagramowej relacji aktorka postanowiła pokazać również jeden ze swoich posiłków w trakcie jazdy na nartach. Co znalazło się na jej talerzu? Niektórzy mogą stwierdzić, że niewiele. Małgorzata Kożuchowska postawiła bowiem na sałatkę z owoców morza, a na deser popularny we włoskich kurortach narciarskich napój podawany na ciepło, na bazie likieru Bombardino z bitą śmietaną.

Małgorzata Kożuchowska pokazała swój posiłekMałgorzata Kożuchowska pokazała swój posiłek https://www.instagram.com/malgorzatakozuchowska_/

Jaką dietę Małgorzata Kożuchowska stosuje na co dzień?

Kilka lat temu w mediach pojawiła się informacja, że Małgorzata Kożuchowska poddała się specjalistycznym badaniom, na podstawie których stworzono dla niej indywidualny plan odżywiania, który opiera się na profilu genowym aktorki.

Jak wskazują badania, najlepszym sposobem na spowolnienie efektów starzenia i oczyszczenie organizmu jest działanie od wewnątrz. A dzięki takiej profesjonalnej i spersonalizowanej analizie można się dowiedzieć, jak przyspieszyć metabolizm, jak najdłużej zachować młodość skóry oraz jak zadbać o dobre samopoczucie i zdrowie. W ten sposób możemy nie tylko zmienić sposób odżywiania, ale także cały tryb życia ustawić pod nasz genotyp

- powiedziała kiedyś w rozmowie z Galą.

Więcej o: