Joanna Koroniewska zdradziła sekret swojej szczupłej sylwetki. To wcale nie dieta

Joanna Koroniewska odpowiedziała ostatnio na kilka pytań swoich instagramowych fanek i fanów. Wśród nich znalazło się również takie, które dotyczyło sposobu, dzięki któremu aktorka osiągnęła swoją formę fizyczną. Okazuje się, że to wcale nie rygorystyczna dieta.

Więcej newsów o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Gwiazda o wielu talentach tylko nas wpuściła do swojego domu. "Jesteście pierwsi"

Joanna Koroniewska jest jedną z bardziej aktywnych polskich aktorek na Instagramie. Jej profil obserwuje obecnie ponad 635 tysięcy internautek oraz internautów, z którymi aktorka regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia zawodowego, a także prywatnego. To właśnie szczerość, dystans do siebie i świata, a także ogromne poczucie humoru Joanny Koroniewskiej sprawia, że grono jej obserwatorek i obserwatorów nieustannie się powiększa. Nie da się ukryć, że aktorka dla wielu swoich fanek jest inspiracją, dlatego też często wypytują ją nie tylko o stylizację, makijaż czy fryzurę, lecz także sposoby dbania o sylwetkę.

Jak Joanna Koroniewska dba o swoją formę? To wcale nie rygorystyczna dieta

Pytania i odpowiedzi są w ostatnim czasie bardzo popularne na Instagramie. Joanna Koroniewska również postanowiła odpowiedzieć na wybrane pytania swoich obserwatorek i obserwatorów, udostępniając na relacji specjalne okienko. Wśród zadanych pytań znalazło się pytanie o dzieci, związek, a także to dotyczące sposobu aktorki na osiągnięcie takiej sylwetki. 

Jak zrobiłaś taką piękną formę? Czy wystarczyły same brzuszki?

- zapytała prawdopodobnie jedna z internautek.

Głównie bieganie. Brzuszki robiłam z wielką namiętnością kiedyś. Teraz po prostu spinam ciało

- odpowiedziała Joanna Koroniewska.

Joanna Koroniewska zdradziła sekret swojej szczupłej sylwetkiJoanna Koroniewska zdradziła sekret swojej szczupłej sylwetki https://www.instagram.com/joannakoroniewska/

Przy okazji aktorka pokazała również swój obiad. Jak się okazuje, kluczem do świetnej formy Joanny Koroniewskiej nie jest wcale restrykcyjna dieta, a regularna aktywność fizyczna.

Więcej o: