Międzynarodowy dzień pizzy: promocje zaskakują! Specjalne oferty m.in. w Pizza Hut, Domino's Pizza

Obchodzimy dziś wyjątkowy dzień, który każdy z nas chciałby świętować. Jest to oczywiście międzynarodowy dzień pizzy, specjalne oferty pojawiają się w niejednej pizzerii. Wiemy, gdzie czekają na was promocje na dzień pizzy.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

To już dziś dokładnie 9 lutego 2022 obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pizzy! W niektórych restauracjach można w tym dniu spróbować limitowanych wersji pizzy, które zostały przygotowane na tę okazję. Albo skorzystać ze specjalnych cen i promocji. Poniżej znajdziecie listę miejsc, w których przygotowano specjalne oferty.

Zobacz wideo Pizze na spodzie z tortilli

Dzień pizzy Warszawa: promocje czekają w niejednej pizzerii

W Warszawie wiele pizzerii proponuje specjalne menu lub wyjątkowe oferty. Oto kilka z nich:

  • Bottega Napoli – przy zamówieniu dwóch pizz, otrzymamy w prezencie pizzę margheritę. Promocja obowiązuje tylko przy zamówieniu w restauracji.
  • Ciao a Tutti świętuje od 9 do 13 lutego. Restauracja przygotowała dwie specjalne pizze.
  • Pizzaiolo to kolejne miejsce, które świętuje międzynarodowy dzień pizzy. Od 7 do 13 lutego i z tej okazji powstanie specjalne menu, w których znajdziemy zarówno pizze, jak i foccacie.
  • Dziurka od klucza zdecydowała się na tygodniowe obchody święta pizzy – od 3 do 9 lutego. Na gości restauracji czeka 5 propozycji w cenach od 39 do 46 zł.
  • Marcello – przy zamówieniu takich pizz jak margherita, cotto lub pepperoni, drugą taka samą (lub tańszą) otrzymamy w prezencie. Oferta obowiązuje wyłącznie w lokalu i w ograniczonej ilości.
  • Super Slice – organizuje warsztaty, między innymi z tworzenia nowojorskiej wersji pizzy. Szkolenie odbędzie się w FoodTown w Fabryce Norblina, a koszt to 50 zł od osoby.
  • Octo przygotowało 4 specjalne pizze, dostępne tylko 9 lutego. Wśród propozycji znajdziemy takie jak marinara z owocami morza czy pizza w kształcie gwiazdy z ricottą i pikantnym salami.

Dzień pizzy 2022 w Domino's Pizza. Międzynarodowy dzień pizzy świętowany z przytupem

Domino's Pizza to amerykańska sieć pizzerii działająca na rynku międzynarodowym w tym w Polsce. W naszym kraju, pierwszą pizzerię Domino's otwarto 28 lutego 2011 w Warszawie. Aktualnie otwartych jest u nas około 200-300 lokali. Każdy, kto odwiedzi tę pizzerię dziś, czyli w święto pizzy skorzysta z oferty dwie pizzę w cenie jednej!

Pizza Hut: promocje na dzień pizzy. Oferta zaskakuje

W międzynarodowy dzień pizzy Pizza Hut postanowiło zaskoczyć swoich klientów. Wszyscy, którzy złożą zamówienie, drugą pizzę na wynos dostaną za 1 zł! Ale to nie jedyna oferta tego lokalu. Istnieją również takie, które obowiązują niezależnie ze świętem i funkcjonują na co dzień. 

Więcej o: