Maffashion pokazała, jak ciąża zmieniła jej ciało. "Rozciągnięta, pomarszczona"

Julia Kuczyńska półtora roku temu powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Dziś, w odpowiedzi na wiele pytań, dotyczących zmian, jakie zaszłe w jej wyglądzie po ciąży, postanowiła pokazać, jak obecnie wygląda jej brzuch. - Moja skóra na brzuchu jest, jaka jest. Normalna! Normalna jak u kobiety, która rodziła - zapewniła influencerka.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Coraz więcej osób sprzeciwia się wyidealizowanemu obrazowi rzeczywistości, jaki kreowany jest w social mediach. Dotyczy to nie tylko zafałszowanego obrazu macierzyństwa, ale przede wszystkim wyglądu. O tym, że nikt nie jest idealny, postanowiła przypomnieć Maffashion, która półtora roku temu po raz pierwszy została mamą.

Zobacz wideo

Maffashion pokazała, jak wygląda jej brzuch po porodzie

Julia Kuczyńska regularnie dzieliła się ze swoimi obserwującymi postępami w powrocie do formy po ciąży, pokazując zdjęcia sylwetki już na kilka dni po porodzie. I choć półtora roku później jej ciało wciąż nie wygląda jak dawniej, przekonuje, że w pełni to akceptuje. 

- Moja skóra na brzuchu jest, jaka jest. Normalna! Normalna jak u kobiety, która rodziła. Rozciągnięta, pomarszczona, zmieniła się... bo jest skórą! - stwierdziła, publikując w sieci nagranie swojego brzucha. - Nie narzekam, bo nie jest źle. Ale nie oszukujmy się... to nie jest to samo, co było kiedyś. I nie musi. Bo ja nic nie muszę - zapewniła.

MaffashionMaffashion https://www.instagram.com/maffashion_official/?hl=pl

Więcej o: