Marta Manowska pokazała smsa, którego dostała od kuriera. "To jakaś kpina"

Marta Manowska udostępniła na swoim Instagramie zrzut ekranu, na którym pokazała wymianę smsów z kurierem. - To miasto oszalało - przyznała dziennikarka. Poszło o godzinę, w której mężczyzna chciał dostarczyć do niej przesyłkę.

Więcej newsów z życia gwiazd znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Czy na vlogowaniu można zarobić? Tak, ale pamiętaj o kilku rzeczach

Marta Manowska to jedna z popularniejszych polskich dziennikarek oraz prezenterek telewizyjnych. Popularność oraz sympatię widzów przyniosło jej prowadzenie takich programów, jak "Sanatorium Miłości", "Rolnik szuka żony" czy "The Voice Senior". Ku uciesze fanów, Marta Manowska jest bardzo aktywna na swoim profilu na Instagramie, gdzie do tej pory zgromadziła ponad 203 tys. obserwatorek i obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojej pracy, podróży, aktywności fizycznych, a także życia codziennego.

Marta Manowska pokazała smsa od kuriera. "To miasto oszalało"

Nie ma chyba w tym kraju osoby, która choć raz nie miałaby problemów z dostarczeniem przesyłki przez kuriera. Odsyłanie paczki, bo rzekomo nikogo nie było w domu, zostawianie przesyłek bez ustalenia u sąsiadów i wiele innych. Ostatnio również Marta Manowska postanowiła podzielić się swoją historią z kurierem. Dziennikarka udostępniła zrzut ekranu wiadomości, którą dostała od jednego z pracowników firmy kurierskiej, a także swojej odpowiedzi. Okazuje się bowiem, że kurier poinformował ją, że paczkę dostarczy około północy. Nie da się ukryć, że jest to dość późna pora i wiele osób o tej godzinie już dawno śpi.

Dobry wieczór, tu kurier. Przesyłkę doręczę dzisiaj około godziny 24:00

- napisał kurier.

Ja o tej porze śpię. Jutro staję bardzo wcześnie do pracy. To jakaś kpina

- odpowiedziała mu Marta Manowska.

Marta Manowska pokazała smsa, którego dostała od kurieraMarta Manowska pokazała smsa, którego dostała od kuriera https://www.instagram.com/martamanowska/

- To miasto oszalało. Dobranoc - dodała dziennikarka w udostępnionym zrzucie ekranu.

Więcej o: