Katarzyna Dowbor pokazała córkę na Instagramie. Jak wygląda Maria? Fani: "Normalnie identiko!"

Katarzyna Dowbor na Instagramie opublikowała zdjęcia z zimowego wyjazdu. Urlop spędza w towarzystwie przyjaciół i córki. Fani od razu zauważyli ogromne podobieństwo między paniami. Jak Katarzyna Dowbor i Maria Dowbor-Baczyńska wyglądały podczas urlopu w górach?

Katarzyna Dowbor korzysta z uroków zimy. Gwiazda spędza czas w ośnieżonych górach wraz z przyjaciółmi i córką. Prezenterka ma dwójkę dzieci — dobrze znanego wszystkim Macieja, a prywatnie męża Joanny Koroniewskiej, oraz córkę Marię Dowbor-Baczyńską. Teraz wiemy, jak wygląda! Celebrytka pokazała córkę na zdjęciu, a fani od razu dostrzegli podobieństwo do mamy. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Maciej Dowbor przeszedł metamorfozę. Ściął włosy i brodę

Katarzyna Dowbor pokazała córkę. Jak wygląda Maria Dowbor-Baczyńska?

Na zdjęciach z zimowego wypadu w góry widzimy Katarzynę Dowbor ubraną w kombinezon do snowboardu, kask i google. Taki sam strój mają na sobie jej towarzysze, a także córka. Marię Dowbor-Baczyńską ciężko rozpoznać, jednak na zdjęciu da się zauważyć od razu, że wszyscy doskonale spędzają czas. Sytuacja wygląda nieco inaczej na pozostałych fotografiach — córka Dowbor pozuje bez googli i kasku, uśmiechając się do obiektywu. Fani od razu zauważyli podobieństwo do znanej mamy.

Anna Lewandowska Anna Lewandowska świętowała dzień pizzy. "Koszula mega!"

Normalnie identiko! Bardzo podobna do Pani

-pisali. 

 

Maria Dowbor-Baczyńska — co wiemy o córce prowadzącej "Nasz Nowy Dom"?

Maria Dowbor-Baczyńska urodziła się w 1999 roku i obecnie ma 23 lata. Jest młodsza od swojego brata Macieja, który obecnie ma 43 lata. Rodzeństwo dzieli aż 20 lat różnicy. Córka znanej prezenterki może pochwalić się wykształceniem z psychologii i filozofii zdobytym w prestiżowej szkole University of Durham w Anglii. Jest owocem związku Katarzyny Dowbor z Jerzym Baczyńskim.

Modne fryzury dla kobiet po 50-tce 2022 Nowoczesne fryzury dla 50-tek na wiosnę! Odejmują lat

Katarzyna Dowbor ma jeszcze jedną córkę? Joanna Koroniewska mówi do niej "mamo"

W 2021 roku Joanna Koroniewska opublikowała na Instagramie wzruszające zdjęcie z Katarzyną Dowbor. Zdradziła, że z teściową łączy ją szczególna więź. Aktorka wcześnie straciła swoją biologiczną mamę. Teraz tę rolę przejmuje mama jej męża Macieja. Gwiazda napisała wówczas "Mamo! Od 18 lat jesteś w moim życiu..." składając jej życzenia z okazji dnia mamy. Obie panie regularnie komentują swoje zdjęcia w mediach społecznościowych i widać, że ta więź jest silna i pełna miłości

Więcej o: