Kinga Rusin pokazała swój dom w Kostaryce. Robi wrażenie! "A gdzie są ściany?"

Kinga Rusin pochwaliła się na Instagramie fotografią domu, który zdecydowała się wynająć, chcąc przedłużyć nieco swój pobyt w Kostaryce. - "A gdzie są ściany?" - zapytała moja mama, kiedy zobaczyła zdjęcia. Nie ma! I to jest najlepsze! - napisała uradowana dziennikarka.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Kinga Rusin po zakończeniu kariery w telewizji, nieustannie podróżuje po świecie, dzieląc się relacjami ze swoich zagranicznych wojaży na Instagramie. Jakiś czas temu, nieoczekiwanie ogłosiła tam, że poszukuje domu do wynajęcia w Kostaryce, w której chciałaby pozostać na dłużej. - Tego nie było w planach! Mieliśmy po prostu ruszyć dalej. Tak nam się tu jednak spodobało, że wczoraj, przez kilka godzin, szukaliśmy domu na dłuższy wynajem. Dlaczego nie! - ogłosiła wówczas w mediach społecznościowych. 

Zobacz wideo

Kinga Rusin zamieszkała na Kostaryce

Jak się teraz okazało, dziennikarce udało się ziścić plany. Rusin pochwaliła się właśnie na Instagramie zdjęciem luksusowego domu, który wraz z partnerem zdecydowała się wynająć, chcąc przedłużyć swoje wakacje w tym rajskim miejscu. - Ta-dam! Nasz Nowy Dom! „A gdzie są ściany?" - zapytała moja mama, kiedy zobaczyła zdjęcia. Nie ma! I to jest najlepsze! No to sobie tu teraz trochę pomieszkamy - napisała uradowana Rusin pod fotografią, do której zapozowała przy należącym do willi basenie.

Trzeba przyznać, że nowy dom Rusin wygląda naprawdę imponująco. Ściany zastąpiły bowiem wielkie okna, z których jak się możemy domyślać, rozciąga się piękny widok na rajską okolicę. Robi wrażenie?

 
Więcej o: