Karolina Szostak pokazała swój posiłek. Cały czas pilnuje diety?

Karolina Szostak po raz kolejny na Instagramie uchyliła rąbka tajemnicy związanego ze swoją dietą. Dziennikarka pokazała na relacji zdjęcie jednego z posiłków, które jadła podczas pobytu w Dubaju. Co znalazło się na jej talerzu?

Więcej o gwiazdach i ich dietach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Vlogowanie sposobem na życie? Sprawdź, jak zacząć

Karolina Szostak jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek sportowych w Polsce. Znana jest jednak nie tylko ze swojej działalności zawodowej, lecz także sylwetkowej metamorfozy, którą przeszła kilka lat temu. Przeszła wówczas na dietę i zaczęła regularnie ćwiczyć, dzięki czemu schudła ponad 30 kilogramów. Choć post dr Dąbrowskiej, na który od tamtego czasu regularnie przechodzi Karolina Szostak budzi skrajne opinie, a wiele osób wróżyło dziennikarce szybki efekt jo-jo, ona od kilku lat pozostaje w fantastycznej formie. Jednak jak sama przyznaje, regularnie powtarza post:

 Na początku roku robię pełny post, a cztery miesiące później dwa tygodnie przypominajki

-powiedziała w jednym z wywiadów. Jak natomiast wygląda jej dieta na co dzień?

Karolina Szostak pokazała swój posiłek. Cały czas pilnuje diety?

Karolina Szostak aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie z obserwującymi ją osobami regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Aktualnie dziennikarka jest w Dubaju, a relację z wyjazdu zdaje na swoim profilu. Ostatnio postanowiła pokazać swoim obserwatorkom oraz obserwatorom przykładowy posiłek, jaki je podczas takiego wyjazdu. Na talerzu Karoliny Szostak znalazła o się przede wszystkim spora porcja warzyw oraz białka w postaci owoców morza. Jak widać, gwiazda nawet podczas wyjazdów dba o to, by jeść zdrowo. 

Karolina Szostak pokazała swój posiłekKarolina Szostak pokazała swój posiłek https://www.instagram.com/karolinaszostak/

Kiedy Karolina Szostak przechodzi na post warzywno-owocowy, jej posiłki wyglądają wówczas inaczej. Składają się z warzyw i niewielkich ilości niskocukrowych owoców. Podczas zeszłorocznego postu dziennikarki, na jej Instagramie można było zobaczyć, że w tym czasie spożywała jedynie 600 kcal. Choć efekty tej diety były bardzo szybko widoczne, część fanów była zaniepokojona:

Już niech Pani nie chudnie, bo teraz jest super
Dla mnie już nie do poznania
Można przesadzić z odchudzaniem

- komentowali wówczas pod jej zdjęciami.

Więcej o: