Karolina Szostak pokazała swój posiłek. Cały czas pilnuje diety?

Karolina Szostak po raz kolejny na Instagramie uchyliła rąbka tajemnicy związanego ze swoją dietą. Dziennikarka pokazała na relacji zdjęcie jednego z posiłków, które jadła podczas pobytu w Dubaju. Co znalazło się na jej talerzu?

Więcej o gwiazdach i ich dietach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Vlogowanie sposobem na życie? Sprawdź, jak zacząć

Karolina Szostak jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek sportowych w Polsce. Znana jest jednak nie tylko ze swojej działalności zawodowej, lecz także sylwetkowej metamorfozy, którą przeszła kilka lat temu. Przeszła wówczas na dietę i zaczęła regularnie ćwiczyć, dzięki czemu schudła ponad 30 kilogramów. Choć post dr Dąbrowskiej, na który od tamtego czasu regularnie przechodzi Karolina Szostak budzi skrajne opinie, a wiele osób wróżyło dziennikarce szybki efekt jo-jo, ona od kilku lat pozostaje w fantastycznej formie. Jednak jak sama przyznaje, regularnie powtarza post:

 Na początku roku robię pełny post, a cztery miesiące później dwa tygodnie przypominajki

-powiedziała w jednym z wywiadów. Jak natomiast wygląda jej dieta na co dzień?

Hugh Hefner W willi Hugh Hefnera faszerowano kobiety "rozwieraczem nóg". Nowe szokujące fakty

Karolina Szostak pokazała swój posiłek. Cały czas pilnuje diety?

Karolina Szostak aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie z obserwującymi ją osobami regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Aktualnie dziennikarka jest w Dubaju, a relację z wyjazdu zdaje na swoim profilu. Ostatnio postanowiła pokazać swoim obserwatorkom oraz obserwatorom przykładowy posiłek, jaki je podczas takiego wyjazdu. Na talerzu Karoliny Szostak znalazła o się przede wszystkim spora porcja warzyw oraz białka w postaci owoców morza. Jak widać, gwiazda nawet podczas wyjazdów dba o to, by jeść zdrowo. 

Karolina Szostak pokazała swój posiłekKarolina Szostak pokazała swój posiłek https://www.instagram.com/karolinaszostak/

Marta Manowska pokazała smsa, którego dostała od kuriera. 'To jakaś kpina' (zdjęcie ilustracyjne) Marta Manowska pokazała smsa, którego dostała od kuriera. "To jakaś kpina"

Kiedy Karolina Szostak przechodzi na post warzywno-owocowy, jej posiłki wyglądają wówczas inaczej. Składają się z warzyw i niewielkich ilości niskocukrowych owoców. Podczas zeszłorocznego postu dziennikarki, na jej Instagramie można było zobaczyć, że w tym czasie spożywała jedynie 600 kcal. Choć efekty tej diety były bardzo szybko widoczne, część fanów była zaniepokojona:

Już niech Pani nie chudnie, bo teraz jest super
Dla mnie już nie do poznania
Można przesadzić z odchudzaniem

- komentowali wówczas pod jej zdjęciami.

Więcej o: