Pan młody pod ostrzałem hejterów. Powód? Jego strój. "To brak szacunku"

Pewien pan młody z Anglii znalazł się pod ostrzałem hejterów, po tym jak przyjaciółka jego żony udostępniła w sieci nagranie z ich ślubu. Z pozoru niewinne wideo wywołało poważną dyskusję wśród internautów, którzy nie szczędzili słów krytyki młodemu mężczyźnie.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

TikTokerka pochwaliła się w sieci kompilacją fotografii ze ślubu swojej najlepszej przyjaciółki, wbrew jej oczekiwaniom video nie wywołało jednak łez wzruszenia a... oburzenie. Internautów wyjątkowo zniesmaczył bowiem strój pana młodego.

Zobacz wideo

Pan młody założył na ślub t-shirt i jeansy

Na udostępnionym w sieci nagraniu możemy zobaczyć pannę młodą w zjawiskowej sukni z długim, koronkowym trenem. Jednak to nie jej kreacja zwróciła uwagę internautów, a strój pana młodego, który na tę okazją wybrał jeansy, czarny t-shirt streetwear'owej marki "Palm Angels" i tenisówki.

Użytkownicy TikToka niemal jednogłośnie uznali jego strój za nieodpowiedni na tak ważną uroczystość, a nawet za przejaw braku szacunku dla jego wybranki. - Jego strój wyraźnie pokazuje, że nie traktuje jej poważnie - napisał jeden z komentujących. - Czy on w ogóle wiedział, że bierze ślub? - dodał kolejny. 

- Wyobraźcie sobie, że wkładacie tyle wysiłku, by wyglądać tego dnia jak najpiękniej, a wtedy wasz narzeczony zjawia się ubrany w taki sposób? - dziwiła się internautka, nie rozumiejąc postawy pana młodego. - To doskonale pokazuje, ile wysiłku ma zamiar włożyć w ich relację. To zwykły brak szacunku... - podsumowała dobitnie następna.

Więcej o: