Sennik: śmierć bliskiej osoby nie musi zwiastować nieszczęścia. Sprawdź co Cię czeka

Przyśniła Ci się śmierć bliskiej osoby? Sennik wskazuje, że jest to dobry omen. Wbrew pozorom ten koszmarny sen na jawie przybiera zupełnie odmienne znaczenie, które najczęściej zwiastuje nadchodzące zmiany.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Popkultura odc. 102

Sny o śmierci na pewno nie są łatwe i każdy z nas chciałby się z nich jak najszybciej wybudzić. Nie zawsze musimy się ich jednak obawiać. W niektórych przypadkach śmierć we śnie stanowi dobry znak, który sygnalizuje nadchodzące zmiany. Podpowiadamy, których snów o śmierci nie powinny nas martwić.

Sennik: śmierć bliskiej osoby możemy odczytywać na dwa sposoby 

Duży wpływ na znacznie snu o śmierci, ma stopień zażyłości z osobą, która w tym śnie wystąpiła. W wielu przypadkach śmierć bliskiej osoby niekoniecznie spokrewnionej może symbolizować tęsknotę za bliskością, która często wywołana jest strachem w obawie przed zbliżeniem i stratą.

W sytuacji, gdy śni się nam się śmierć osoby, która w rzeczywistości już nie żyje, to stanowi to oznakę naszego bólu i tęsknoty za tą osobą.

Sennik: śmierć ojca to jeden z przypadków, kiedy nie musimy obawiać 

Śmierć ojca we śnie to znak, który symbolizuje, że czeka go długie życie na jawie. Ponadto jest to dobry omen dla nas. Jest to bowiem oznaka, że przed nami zmiany, które rozpoczną nowy etap w naszym życiu wypełniony pozytywnymi zmianami. 

Sennik: śmierć babci bądź dziadka również nie jest powodem do zmartwień

W przypadku śmierci we śnie naszej babci lub dziadka także możemy być spokojni, mimo że sam sen nie należy do przyjemnych. Oznacza to, że najbliższy czas będzie doskonałym momentem na zdobywanie nowych doświadczeń i pozyskiwanie nowych znajomości. Dobra energia w nadchodzących dniach Cię nie opuści. 

Więcej o: