Córki Katarzyny Figury to już młode kobiety. Jak teraz wyglądają Koko i Kaszmir?

Katarzyna Figura już od dłuższego czasu nie pojawia się w mediach ze swoimi dziećmi. Choć jej dwie córki w 2011 roku pojawiły się u boku mamy w telewizji, to od pewnego czasu stronią od show-biznesu. Aktywnie prowadzą natomiast swoje konta na Instagramie. Jak zmieniły się na przestrzeni lat? Są podobne do znanej mamy?

Więcej o gwiazdach i ich dzieciach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Katarzyna Figura jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek, która w latach latach 80. i 90. uchodziła za ideał kobiecości i do dziś jest prawdziwą ikoną oraz inspiracją dla wielu kobiet w naszym kraju. Popularność oraz sympatię widzów zdobyła rolami w takich kulowych produkcjach, jak "Kingsajz", "Szczęśliwego Nowego Jorku", "Kiler" czy "Kiler-ów 2-óch". Prywatnie aktorka jest mamą trójki dzieci - 35-letniego syna Aleksandra z pierwszego małżeństwa oraz 20-letniej córki Koko Claire i 17-letniej córki Kaszmir Amber z drugiego małżeństwa. Po urodzeniu syna, aktorka na kolejne ciąże zdecydowała się dość późno, gdyż dziewczynki przyszły na świat już po 40. urodzinach Katarzyny Figury: Koko, gdy aktorka miała lat 40, natomiast Kaszmir, kiedy miała 43 lata. 

Obecnie Koko ma prawie 20 lat, a Kaszmir 17 i wraz z mamą mieszkają w Gdyni. - Moja teściowa powiedziała: to najlepsze, co mogłaś w życiu zrobić. Jest naprawdę zachwycona sposobem, w jaki pokierowałam losami mej najbliższej rodziny - mówię o swej mamie i córkach. Tylko syn pozostał w Warszawie, ale często do nas przyjeżdża - powiedziała aktorka w jednym z wywiadów.

Córki Katarzyny Figury to już młode kobiety. Koko i Kaszmir urodę odziedziczyły po mamie

Córki Katarzyny Figury nie pojawiają się wraz z mamą na ściankach, a jedynym wyjątkiem była wizyta w "Dzień dobry TVN" 11 lat temu. Od tamtej pory minęło sporo czasu, a córki Katarzyny Figury stały się młodymi kobietami. Zdaniem wielu internautek oraz internautów, Koko i Kaszmir odziedziczyły urodę po znanej mamie, co dostrzec można na zdjęciach publikowanych przez dziewczyny na Instagramie

 

Jakiś czas temu aktorka w rozmowie z "Rewią" zdradziła co nieco o swoich córkach. Przyznała, że Koko jest bardzo samodzielna, a Kaszmir świetnie się uczy, lubi czytać i pięknie recytuje wiersze. 

 
Więcej o: