Horoskop dzienny - 13 lutego (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 13 lutego. Los nie zawsze nas rozpieszcza. Przekonaj się, co przygotował dla Ciebie na nadchodzącą niedzielę i bądź gotowa/gotowy na wiele nowych wyzwań.

Horoskop dzienny – Baran

Znów dogoni Cię przeszłość. Niestety, pewne zadawnione sprawy staną się aktualne, a to okaże się dla Ciebie dużym ciosem. Nie walcz z tym, co nieuniknione, bo i tak nic nie zdziałasz. Postaraj się jakoś dopasować do sytuacji. Nie możesz wiecznie się buntować.

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny – Byk

Tej niedzieli trudno Ci będzie odnaleźć wewnętrzny spokój. Nie zdołasz odpowiedzieć sobie na pytanie, co Cię tak naprawdę denerwuje, jednak poczujesz się kiepsko, jakby zapędzona/zapędzony w kozi róg. Spróbuj skupić się na czymś, co sprawia Ci przyjemność. Może wtedy zapomnisz o wszelkich drobnych niedogodnościach.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Choć jeszcze wczoraj wszystko zdawało się Cię przerastać, nagle odnajdziesz w sobie ogromne pokłady siły i samozaparcia. To dzięki nim zdołasz nad sobą zapanować, a jednocześnie odzyskać dobre samopoczucie. Możliwe, że uda Ci się przy okazji nadrobić zaległości w kilku dziedzinach. Wykorzystaj to.

Horoskop dzienny – Rak

Ktoś cały czas próbuje przekonać Cię do siebie. Sęk w tym, że jesteś już trochę zmęczona/zmęczony ciągłymi komplementami, które jakoś do Ciebie nie trafiają. W dodatku jest inna osoba, która bardzo Ci się podoba i obawiasz się, że może się przestraszyć tym, że już zwróciłaś/zwróciłeś czyjąś uwagę. Nie bój się mówić głośno tego, co czujesz – oszukiwanie innych nie ma żadnego sensu.

Horoskop dzienny – Lew

Mimo wolnego dnia, będziesz stale odczuwać presję. Najgorsze, że wywrą ją na Tobie osoby z Twojego najbliższego otoczenia. Nie zamierzasz ich zawieść, dlatego poczujesz się jeszcze bardziej beznadziejnie. Rób swoje i spróbuj nabrać odrobiny dystansu, bo inaczej zwariujesz.

Horoskop dzienny – Panna

Dziś nie będziesz w stanie usiedzieć w jednym miejscu. Na pewno nie zostaniesz w domu, a kilka osób wyciągnie Cię w różne miejsca. Dzięki temu nie będziesz się nudzić. W ten sposób na pewno zdołasz się odrobinę rozerwać i zebrać siły, niezbędne na nowy tydzień.

Horoskop dzienny – Waga

Nie myśl dzisiaj o swoich finansach, bo zaraz popsujesz sobie humor. Jeśli masz problemy, to tylko przejściowe. Nie nakręcaj się, bo tylko sobie zaszkodzisz. Po prostu myśl o czymś przyjemnym, zajmij się tym, co lubisz. Wsparcia na pewno udzielą Ci najbliżsi.

Horoskop dzienny – Skorpion

Od początku dnia będzie Ci towarzyszyć złe przeczucie. Pewnie się zdziwisz, bo nie zdołasz go dopasować do niczego konkretnego, ale niepokój pozostanie. Niezależnie od tego, co będziesz dzisiaj robić, nie zdołasz uciec przez czarnymi myślami. Odpuść sobie i nie drąż. Analizowanie wszystkiego od początku do końca nic Ci nie da, a jedynie namnoży kolejne wątpliwości.

Horoskop dzienny – Strzelec

Pora choć na chwilę odpocząć od otaczającej Cię rzeczywistości. Jeśli masz dość złych wieści ze świata, nie przeglądaj dzisiaj Internetu, nie włączaj telewizora i po prostu poleż w ulubionym miejscu. Zajęcia może Ci dostarczyć książka czy ciekawy film. Puść wodze wyobraźni i nie daj się przytłaczającej codzienności. Chociaż raz.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Ostatnio jesteś trochę przewrażliwiona/przewrażliwiony. Nic dziwnego, że niespodziewane wiadomości, jakie do Ciebie dotrą, spowodują u Ciebie gwałtowną reakcję. Spróbuj uciszyć emocje, choć na pewno nie będzie to proste zadanie. Idź naprzód i nie oglądaj się za siebie. Może nie znajdziesz siły na obojętność, ale postaraj się chociaż nabrać trochę dystansu do wszystkiego, co Cię otacza.

Horoskop dzienny – Wodnik

To, że niedawno zmieniłaś/zmieniłeś otoczenie, wpływa na Ciebie bardzo pozytywnie. Dopiero dzisiaj jednak zauważysz, ile na tym zyskałaś/zyskałeś. Już od pewnego czasu jest Ci znacznie lżej na sercu, a każdy ranek witasz uśmiechem, do którego wcześniej się zmuszałaś/zmuszałeś. Podążaj dalej w tym kierunku, a nie pożałujesz.

Horoskop dzienny – Ryby

Dziś zawrzesz kilka nowych znajomości. Choć z początku nie będziesz miała/miał na to ochoty, prędko okaże się, że wypad z przyjaciółmi to strzał w dziesiątkę. Zapamiętaj najprzyjemniejsze chwile, by później móc do nich wracać – zwłaszcza wtedy, gdy będzie Ci naprawdę ciężko.

Więcej o: