Horoskop dzienny - 14 lutego (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 14 lutego. Jak zapowiada się Dzień Zakochanych? Chcesz wiedzieć, czy trafi Cię strzała Amora? A może masz kogoś, kto powinien pamiętać o tej okazji? Zobacz, co przydarzy Ci się w ten niezwykły poniedziałek.

Horoskop dzienny – Baran

W pracy będziesz mocno rozkojarzona/rozkojarzony. Myśli skupisz na swojej drugiej połówce i tym, kiedy się spotkacie. Postaraj się jednak wykonywać swoje obowiązki, bo nie wszyscy muszą podejść pobłażliwie do Twojego braku skupienia. Pamiętaj, że nie każdy obchodzi Walentynki.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Ten poniedziałek przyniesie Ci przede wszystkim senność. Będziesz obojętna/obojętny na wszystko wokół, także na próby nawiązania z Tobą kontaktu przez osobę, której naprawdę się podobasz. Może spróbuj dać jej szansę? Tak naprawdę wcale jej nie znasz, więc nie powinnaś/powinieneś jej jeszcze oceniać.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Uznasz, że potrzebujesz zmian, i to w wielu dziedzinach życia. Stwierdzisz też, że Twoje dotychczasowe doświadczenia nie były zbyt ciekawe. Zdenerwujesz się na siebie i swoje wcześniejsze decyzje. Pamiętaj jednak, że nie sposób zmienić przeszłości – można tylko spojrzeć w przyszłość i odpowiednio ją ukształtować.

Horoskop dzienny – Rak

Dziś od rana będziesz strasznie zdenerwowana/zdenerwowany. To wpłynie niekorzystnie na Twój humor i wprawi Cię w zakłopotanie. Przez cały dzień będziesz chodziła/chodził naburmuszona/naburmuszony. Wieczór na szczęście przyniesie przyjemną odmianę. Twoja druga połówka postanowi Ci sprawić niespodziankę.

Horoskop dzienny – Lew

Źle przespana noc może wpływać niekorzystnie na Twoją wydajność. W pracy szybko narobisz sobie zaległości, a osoby z Twojego otoczenia zaczną na Ciebie krzywo patrzeć. Uznasz, że wszystko dzisiaj robisz nie tak, a jednocześnie poczujesz się naprawdę podle. Dobrze, że ktoś postanowi Cię dziś zabrać w jakieś wyjątkowe miejsce.

Horoskop dzienny – Panna

W ten poniedziałek rozpęta się prawdziwy konflikt. Niestety, wmieszasz się w niego przez całkowity przypadek. Uważaj, by nie wypowiadać zbyt głośno własnego zdania, bo wiele osób może Cię źle zrozumieć. W najgorszym wypadku sporo namieszasz. Nie przejmuj się tym zbytnio – skup się raczej na wieczorze ze swoją drugą połówką.

Horoskop dzienny – Waga

Ktoś może poprosić Cię dziś o pomoc. Nawet jeśli miałabyś/miałbyś inne plany, nie odtrącaj go, bo kiedyś to Ty możesz bardzo potrzebować rewanżu. Popołudnie spędzisz na szalonym spotkaniu z osobą, z którą do tej pory się nie dogadywałaś/dogadywałeś. Dziś nie tylko znajdziecie wspólny język, ale i mocno się do siebie zbliżycie.

Horoskop dzienny – Skorpion

Wciąż będziesz rozdrażniona/rozdrażniony. Kolejne przypomnienia o Dniu Zakochanych zadziałają Ci na nerwy. Wszyscy będą Ci o nim przypominać, choć Ty starasz się raczej zapomnieć. Cały poniedziałek spędzisz na unikaniu kontaktu z innymi. Po pracy zaszyjesz się u siebie i spędzisz czas na tym, co lubisz najbardziej. Pamiętaj – to Ty decydujesz o tym, co ważne.

Horoskop dzienny – Strzelec

Dziś będziesz się przeważnie bawić i śmiać. Dobry nastrój nie opuści Cię ani na chwilę. I nawet jeśli nikt dzisiaj nie złoży Ci życzeń ani nie przyśle walentynki, humor pozostanie. Wieczorem spotkasz się w gronie znajomych i obejrzycie coś ciekawego. Wcale nie będzie to romantyczna komedia.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Zauważysz, że pewna osoba dziś Cię unika. Zamiast jednak siedzieć i się zamartwiać, po prostu bądź sobą i rób to, co powinnaś/powinieneś. Już wkrótce okaże się, że nie wszystko jest dokładnie takie, jak myślisz. I to, co inne, niż podejrzewałaś/podejrzewałeś, okaże się naprawdę świetne.

Horoskop dzienny – Wodnik

W ten poniedziałek będziesz musiała/musiał podjąć kilka kluczowych decyzji. Nie bój się walczyć, bo wiesz, czego chcesz i nikt nie wmówi Ci, że jest inaczej. Trochę pozytywnej energii sprawi, że zdołasz uwierzyć w swoje siły. Tylko w ten sposób wreszcie ruszysz naprzód. Wykorzystaj każdą szansę, która się nadarzy.

Horoskop dzienny – Ryby

Zrób wszystko, by nie spóźnić się do pracy. Jeśli to się zdarzy, nie unikniesz dzisiejszej lawiny nieszczęść. Nie martw się, że nic z tego nie wyjdzie – o ile dobrze zaczniesz dzień, wszystko się poukłada. Możliwe też, że w domu czeka na Ciebie coś bardzo miłego.

Więcej o: