Ashley Graham na pierwszym zdjęciu po porodzie. Odsłoniła sporo ciała. "Nie było to łatwo"

Ashley Graham udostępniła na Instagramie pierwsze zdjęcie po porodzie. - Nie było to łatwo, ale było warto - przyznała. Intymna fotografia świeżo upieczonej mamy bliźniaków poruszyła internautki. - Moc aż promieniuje z tego zdjęcia - czytamy w komentarzach.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Czy na vlogowaniu można zarobić? Tak, ale pamiętaj o kilku rzeczach

Ashley Graham to światowej sławy modelka plus size oraz aktywistka. Od lat promuje ruch body positive pokazując, że kobiece ciało może być piękne w każdym rozmiarze. W przypadku modelki, to nie są jedynie puste słowa, gdyż regularnie swoimi działaniami daje realny dowód swoich przekonań. W styczniu 2020 roku, na świat przyszło pierwsze dziecko dziecko modelki - syn Isaac. Teraz Ashley Graham powitała na świecie bliźniaki.

Ashley Graham na pierwszym zdjęciu po porodzie bliźniaków. "Nie było to łatwo"

W ostatnim czasie Ashley Graham nie była obecna na swoich social mediach. Wiele fanek oraz fanów podejrzewało, że to ze względu na zbliżający się termin porodu. Mieli rację. Znana na całym świecie modelka plus size została niedawno po raz kolejny mamą i przywitała na świecie dwóch synów. Teraz zdecydowała się opublikować na Instagramie pierwsze zdjęcie po porodzie, na którym zapozowała wraz z maluchami.

Malachi i Roman <3 moi chłopcy byli najlepszymi nauczycielami i największym przypomnieniem, że potrafię robić trudne rzeczy. Nie było to łatwo, ale było warto. Nadal nie mogę uwierzyć, że mam 3 dzieci. Nie mogę się doczekać, aby wkrótce podzielić się z wami moją porodową i poporodową podróżą

- napisała.

 

Pod postem momentalnie pojawiło się wiele komentarzy z gratulacjami oraz komplementami:

Co za pięknie imiona <3 Jesteś boginią
Nie umiem wyrazić tego, jak bardzo kocham to zdjęcie
Wow, to jest piękne na wiele sposobów
Są idealni, tak jak ich mama
To jest takie piękne. Co za wspaniałe zdjęcie
Takie piękne zdjęcie. Gratulacje, jesteś niesamowitą mamą i mają szczęście, że cię mają

- czytamy.

Więcej o: