W willi Harry'ego i Meghan za 11 mln funtów śmierdzi. Co jest przyczyną?

Książę Harry oraz Meghan Markle muszą podobno w ostatnim czasie mierzyć się z cuchnącym problemem. Ich kalifornijska rezydencja została najwyraźniej narażona na nieprzyjemne zapachy. - Pachnie jak podroby gnijące na słońcu - wyznał lokalny mieszkaniec. Problem może trwać aż do jesieni.

Więcej o rodzinie królewskiej przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak to jest być Kate i Williamem? Wcale nie tak prosto, jak może się wydawać

Książę Harry oraz Meghan Markle na początku 2020 roku podjęli decyzję o rezygnacji z obowiązków, które dotyczą wysokich rangą członków rodziny królewskiej. Krok ten odbił się szerokim echem w mediach na całym świecie. Po domknięciu wszelkich spraw, wyprowadzili się wraz z synem z Wielkiej Brytanii i zamieszkali w Kanadzie. Następnie przenieśli się do Stanów Zjednoczonych i zamieszkali w Kalifornii, gdzie na świat przyszła ich córeczka.

Meghan Markle jest gotowa wybaczyć rodzinie królewskiej. 'W takich czasach rodzina powinna się zjednoczyć' (zdjęcie ilustracyjne) Harry żałuje Megxitu? "Wszystko, czego dotknęła Meghan, zamieniło się w bałagan"

W willi Harry'ego i Meghan za 11 mln funtów śmierdzi. "Jak podroby"

Ostatnio sieć obiegła informacja, że książę Harry i Meghan Markle mierzą się w swojej willi z pewnym problemem. Otóż okolica, w której mieszkają przesiąknięta jest cuchnącym zapachem, który spowodowany jest pobliskim Schronieniem Ptaków Andrée Clark, czyli 42-akrowym bagnem ze słoną wodą. Obszar ten jest jednym z największych ostoi dzikiej przyrody w Santa Barbara, jednak stojąca woda może prowadzić do nieprzyjemnego zapachu.

Mówi się, że paskudny smród uderzył w obszar w Montecito, w którym mieszkają również Oprah Winfrey, Ellen DeGeneres, czy Orlando Bloom i Katy Perry. Lokalny mieszkaniec w rozmowie z Mirror powiedział:

Śmierdzi jak podroby gnijące na słońcu. Sprawia, że mój żołądek się skręca. Widziałem wielu właścicieli domów zamykających okna, kiedy nadlatuje wiatr.

Meghan Markle, The Ellen Show Thomas Markle krytykuje Meghan po występie u Ellen DeGeneres. "Powinna stracić tytuł"

Podobno w przygotowaniu są ulepszenia, które mają naprawić sytuację, jednak może to potrwać nawet do jesieni. Cameron Benson, kierownik ds. czystej wody w mieście Santa Barbara, powiedział: "Woda może się tam zastać. Problemy z zapachami są sporadyczne, a w niektórych warunkach bywają gorsze". 

Źródło: dailymail.co.uk

Więcej o: