Horoskop dzienny - 15 lutego (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 15 lutego. Czasem trudno przewidzieć, co przyniesie los. Nie chcesz, żeby Twoje życie przypominało loterię? Sprawdź, co może Ci się przytrafić we wtorek.

Horoskop dzienny – Baran

W ten wtorek będą Cię zaskakiwać skrajnie dziwne sytuacje. Choć nigdy nie spodziewałaś/spodziewałeś się, że spotkają Cię takie rzeczy, właściwie nie poczujesz lęku, niechęci czy smutku. Możliwe, że to zapowiedź pozytywnych zmian. Nie ustawaj tylko w dążeniu do swojego najistotniejszego celu. Nie powinnaś/powinieneś się wahać – zwłaszcza teraz.

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny – Byk

Dziś przydarzy Ci się coś bardzo miłego. Możliwe, że będzie to miało formę niespodzianki, czegoś, co zaskoczy Cię tak bardzo, że przez dłuższą chwilę zapomnisz, gdzie tak naprawdę się znajdujesz. Ciesz się z tego, co dzisiaj otrzymasz i co osiągniesz. Nie odkładaj tego na później, bo wkrótce zmartwienia mogą przesłonić Twoją euforię, na którą przecież zasługujesz.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Jeśli chcesz coś osiągnąć, musisz zaryzykować. Mimo że wszystko, co dziś ustalisz, wyda Ci się pokręcone lub niebezpieczne, nie możesz zbaczać z raz obranej ścieżki. Rozważ swoje decyzje, ale nie próbuj zmieniać tych, które już zapadły. W ten sposób możesz zrazić do siebie kogoś, komu bardzo na Tobie zależy. A potem trudno będzie Ci odzyskać zaufanie tej osoby.

Runy - co to jest?Runy - jakie jest ich znaczenie i skąd się wywodzą?

Horoskop dzienny – Rak

Energia, jaką dziś odczujesz, będzie Cię napędzać przez cały dzień. To spowoduje, że wykonywanie kolejnych zadań przyjdzie Ci z niebywałą łatwością. Nie musisz się martwić, że popełnisz jakieś błędy, nawet jeśli przyjdzie Ci robić rzeczy, którymi dotąd się nie zajmowałaś/zajmowałeś. Dobre nastawienie do pracy pozwoli Ci bez przeszkód sięgać po więcej.

Horoskop dzienny – Lew

Dziś znajdziesz się w centrum wydarzeń. Wszyscy naokoło będą prosić Cię o radę i polegać na Twoim zdaniu. Twoje pomysły zostaną docenione zarówno przez współpracowników, jak i zwierzchnika. Możliwe, że jeden z nich stanie się początkiem czegoś zupełnie nowego, bardzo ważnego dla Twojego obecnego miejsca pracy. Wieczorem postaraj się nie myśleć o obowiązkach – musisz kiedyś wypocząć.

Horoskop dzienny – Panna

Na Twojej drodze pojawi się wiele nowych szans. Jeśli chcesz osiągać sukcesy, a nie stać w miejscu, musisz z nich skorzystać. Najwyższy czas wziąć się w garść i przestać się nad sobą użalać. W ten sposób nic nie zdziałasz, a jedynie namieszasz samej/samemu sobie w głowie. Przeszłości i tak nie zmienisz, więc szkoda tracić energię na jej rozpamiętywanie.

Horoskop dzienny – Waga

Pewna rzecz stanie Ci na drodze i wszystko pójdzie w złym kierunku. Zawiedziesz się na bliskiej Ci osobie, a atmosfera w pracy stanie się dziwnie przytłaczająca. Uciekaj stamtąd jak najprędzej, jeśli nie chcesz wpakować się w awanturę, która skłóci ze sobą połowę pracowników. Spróbuj wyciszyć się w domu – poleż chwilę, odpocznij, porób coś, co lubisz i nad czym nie musisz się za bardzo skupiać. To pozwoli Ci się nieco wyluzować.

Horoskop dzienny – Skorpion

Pewne osoby z Twojego otoczenia zachowają się wobec Ciebie bardzo nie fair. Trudno Ci będzie zrozumieć ich postępowanie, jednak nie zdołasz w żaden sposób na nie wpłynąć. Żadna z nich nie poczuje się do winy i nie zrozumie Twoich obiekcji. Co więcej, jeśli będziesz się starała/starał drążyć temat, zostaniesz uznana za kłótliwą i nachalną. Odpuść – na niektórych nie warto w ogóle tracić czasu.

Horoskop dzienny – Strzelec

W ten wtorek przedstawisz swoje zdanie na forum publicznym, jednak nikt nie będzie chciał słuchać Twoich argumentów. Przez krótką chwilę zrobi Ci się przykro, ale później przejdziesz nad tym do porządku dziennego. Wiedz jednak, że w tej kwestii miałaś/miałeś rację i już niedługo ludzie wspomną Twoje słowa. Możliwe, że dla niektórych z nich będzie jednak za późno, by cokolwiek zmienić.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Wszystko, co dzisiaj zrobisz lub powiesz, spotka się z ogromnym entuzjazmem i uznaniem otoczenia. To pozwoli Ci zbudować wiarę w siebie, której od dawna Ci brakuje. Może dzięki temu do głowy wpadną Ci nowe, kreatywne pomysły? Nie bój się ich przedstawić innym. Dziś na pewno nie skrytykują żadnego z nich.

Horoskop dzienny – Wodnik

Wtorek przyniesie Ci nową, atrakcyjną ofertę pracy. Jak się szybko okaże, dzięki niej staniesz przed możliwością podreperowania domowych finansów. Ostatnio bardzo Ci na tym zależało, więc przestań się wahać, tylko się zgódź. Prawdopodobnie w nowym miejscu będziesz musiała/musiał się wysilić bardziej niż dotychczas, ale zobaczysz – warto.

Yin Yang - co to jest?Yin yang - starożytna koncepcja chińska, która przetrwała do dzisiejszych czasów

Horoskop dzienny – Ryby

Tego dnia Twoje życie ogarnie chaos. Wszystko pójdzie zupełnie inaczej niż się spodziewałaś/spodziewałeś, a przewidywania innych również się nie sprawdzą. Po kilku godzinach zaczniesz się nawet zastanawiać, czy nie śnisz. Wieczorem nabierzesz dystansu do poszczególnych wydarzeń i spojrzysz na nie nieco inaczej niż dotychczas.

Więcej o: