Walentynki nie tylko dla zakochanych. Najlepsze filmy romantyczne do obejrzenia również z koleżanką

Złożyłaś już życzenia walentynkowe dla chłopaka? Jeżeli spotykacie się dopiero wieczorem, może warto zaplanować ten czas przy wspólnym seansie romantycznego filmu? Oto nasza lista filmów romantycznych, które możesz obejrzeć w Walentynki.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Walentynki to coroczne święto zakochanych, które przypada co roku 14 lutego. Nazwa tego święta pochodzi od świętego Walentego, którego wspominamy w Kościele katolickim tego samego dnia. Jeżeli chcesz ten wyjątkowy dzień spędzić w domu razem ze swoją polówką, może warto wybrać na tę okazję ciekawy film? Mamy kilka bardzo romantycznych propozycji.

Zobacz wideo Najsłynniejsze wpadki w filmach, serialach i nie tylko! Czy naprawdę nie dało się ich uniknąć?

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska zmieniła fryzurę. "Jesteś jak wino!"

Filmy na walentynki 2022: romantyczne propozycje

Pierwsza propozycja to film pod tytułem "500 dni miłości ". O czym on jest? "To zwykła opowieść o chłopaku i dziewczynie". Właśnie tymi słowami narrator rozpoczyna ten niezwykły film. Jednak jest on czymś więcej. To zabawna, a jednocześnie prawdziwa historia ponad półtorarocznego związku, w którym Tom jest niepoprawnym romantykiem. Wierzy, że nawet w obecnych cynicznych czasach prawdziwa miłość zdarza się tylko raz. Niestety Summer nie podziela jego zdania. To nie przeszkadza Tomowi walczyć o uczucia dziewczyny.

 

Walentynki 2022: filmy online darmowe idealne na wieczór we dwoje

Walentynkowa klasyka jakich mało, czyli kultowy "Pamiętnik". Ten film musi obejrzeć każdy. Jaka jest w nim zawarta historia? Stary mężczyzna czyta chorej na Alzheimera kobiecie pamiętnik opisujący historię miłości dziewczyny z zamożnego domu i ubogiego pracownika tartaku. Zakończenie może was bardzo zaskoczyć. Jest to idealna propozycja na Walentynkowy wieczór we dwoje.

 

Gotowe do wysłania wierszyki na walentynki. Wyjaśniamy, dlaczego obchodzimy je 14 lutegoWierszyki na Walentynki. Dlaczego obchodzimy je 14 lutego?

Walentynki: film dla dzieci i dorosłych, czyli najbardziej urocze bajki

Animacja z 1955 roku po dziś dzień uwielbiana jest przez dzieci i dorosłych. Jaka bajka idealnie sprawdzi się na wieczorny seans we dwoje? Oczywiście jest to "Zakochany kundel". Cała historia zaczyna się gdy po wyjeździe swoich właścicieli piękna suczka rasy cocker-spaniel, Lady, wyrusza w świat razem z bezpańskim kundlem, Trampem. Resztę musicie zobaczyć sami!

 
Więcej o: