Joanna Koroniewska z mężem i inne znane pary, które miały kryzys. Oni dali sobie drugą szansę

Znane pary z polskiego show-biznesu również muszą mierzyć się z problemami w związkach. Niektóre relacje nie przechodzą próby czasu, a inne wręcz przeciwnie. Które pary postanowiły dać sobie drugą szansę i przetrwały kryzys?

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl 

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Znane pary, które dały sobie drugą szansę: Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor poznali się na planie serialu "M jak miłość". Podobno już wtedy między nimi zaiskrzyło, ale nie było mowy o związku, bo mieli wtedy innych partnerów. - Pewnie gdybyśmy się nie poznali na planie, nie mielibyśmy okazji tak rozwinąć tej znajomości - wspominał Maciej podczas "Domówki u Dowborów". - Kiedy zamknęliśmy już wszystkie poprzednie etapy naszego życia, bardzo szybko zamieszkaliśmy razem - zdradziła aktorka. To właśnie wtedy zaczęła się ich wspólna historia. Jednak w 2012 roku ich relacja wystawiona została na próbę, a w mediach pojawiły się informacje, że Maciej Dowbor rzekomo spotyka się z pewną prawniczką. Rok później wzięli jednak ślub i po raz drugi zostali rodzicami.

Znane pary, które dały sobie drugą szansę: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się podczas programu "Taniec z gwiazdami". - Trenowaliśmy rumbę, czyli taniec miłości. Ja byłem wtedy w pracy, więc starałem się mocno trzymać moje uczucia na wodzy - mówił tancerz w jednym z wywiadów. Jak się później okazało, zaiskrzyło między nimi i stali się parą nie tylko na parkiecie, lecz także prywatnie. Choć ich relacja wydawała się być niemal idealna, to w 2010 roku pojawiły się plotki o kryzysie pary. W 2013 roku spekulacje ustały, gdyż para ponownie została rodzicami.

Znane pary, które dały sobie drugą szansę: Marcela Leszczak i Michał Koterski

Marcela Leszczak i Misiek Koterski poznali się w 2016 roku i już po kilku miesiącach związku poinformowali o tym, że zostaną rodzicami. W 2019 roku w mediach pojawiły się jednak doniesienia o ich rozstaniu. Marcela Leszczak w jednym z wywiadów zdradziła, że jednym z powodów ich kryzysu były obowiązki zawodowe aktora. Uczucie okazało się jednak silniejsze i na początku 2020 roku postanowili wrócić do siebie.  

Znane pary, które dały sobie drugą szansę: Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko

Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko poznali się w Gałkowie, gdzie ona trenowała jazdę konną. Na początku połączyła ich przyjaźń, a Karolina uczyła Piotra jazdy konnej. - Kiedy tylko poznałam Piotra, od razu pomyślałam sobie, że on jest taki jakiś mój. I już. Na początku wiele lat po prostu przyjaźniliśmy się, ale to był taki mój Piotruś i tak zostało. W 2013 roku musieli podobno zmierzyć się z kryzysem. Relację jednak odbudowali, a 2,5 roku później na świat przyszła ich córka.

Więcej o: