Do ich mieszkania wjeżdża się bezpośrednią windą. Łóżko ma 3 m, a garderoba jest wielkości kawalerki

Agnieszka Matracka
"Domek tajemnic" w tym odcinku powędrował do naprawdę pięknego i dużego mieszkania. Pomysł tej pary był genialny, bo zamiast kupować nowe mieszkanie czy dom, wybudowali swoje na już postawionym budynku.

Więcej o gwiazdach znajdziecie na Gazeta.pl

Niewiele gwiazd może pochwalić się... windą w domu. Ta para postanowiła stworzyć swoje gniazdko nad miejscem pracy, czyli siłownią. Pomysł był o tyle genialny, że nie musieli martwić się ani o działkę, ani metraż nowego mieszkania. Ich dom robi naprawdę wrażenie, tym bardziej że wjeżdża się do niego właśnie windą. 

Garderoba jest wielkości małej kawalerki 

Nie od dziś wiadomo, że pokaźnych rozmiarów garderoba jest marzeniem wielu kobiet. Okazuje się, że Stanach Zjednoczonych to pomieszczenie jest normą i znajduje się praktycznie w każdym domu i mieszkaniu. Tworząc swój dom, ta para doskonale wiedziała, czego chce, tym bardziej że pomysł z garderobą i łazienką w sypialni przywędrował do nich właśnie zza oceanu. To nie jedyna inspiracja mieszkaniami, które często widzimy w filmach czy serialach prosto z Hollywood. 

Również w kuchni widzimy naprawdę sporych rozmiarów wyspę kuchenną, a także tzw. blat roboczy. Pewne jest, że w tym domu sporo się gotuje i obowiązki są podzielone. Ona piecze, a on przygotowuje dania mięsne. Jego specjalnością są 'stejki', które jak się okazuje, wcale nie są przygotowywane w tejże kuchni, a zupełnie innym miejscu. Jakim? Przekonajcie się sami! 

Zobaczcie nowy odcinek "GwiazDom"! 

Zobacz wideo

Premiera nowego odcinka "GwiazDom" w co drugi wtorek o godz. 19:00 na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: