Loteria Biedronka: Gdzie wpisać kod i kiedy wyniki loterii? Te osoby mogą wygrać aż 500 tys. złotych

Rozpoczęła się w sieci sklepów Biedronka loteria mieszkaniowa. Niestety, nie wszyscy klienci mogą wziąć udział w loterii, a nagroda to aż 500 000 złotych. Obowiązują warunki i konieczna jest karta Moja Biedronka. Wiemy, gdzie wpisać kod i kiedy są wyniki loterii mieszkaniowej.

To już kolejna akcja Biedronki, w której klienci sklepu mogą otrzymać znaczące benefity. Po Gangu Świeżaków, Gangu Słodziaków, konkursie Piórko, a także loteriach, w których do wygrania był m.in. wyjazd z Ewą Chodakowską, czy Thermomix czas na Loterię Mieszkaniową. Do wygrania są bony o wartości 500 000 złotych, pod warunkiem, że zostaną przeznaczone na zakup nieruchomości. Wyjaśniamy zasady konkursu i podpowiadamy, kto może wziąć udział w loterii i na kiedy zaplanowano wyniki.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

Zobacz wideo Czy test na przeciwciała z dyskontu jest wiarygodny?

Biedronka Loteria Mieszkaniowa. Jakie są warunki i o co chodzi w nowej akcji Biedronki?

Wystartowała wielka loteria w sklepach Biedronka. Niemal każdy klient sklepu ma szansę na wygranie nagrody pieniężnej, którą ma obowiązek przeznaczyć na zakup mieszkania, lub domu. Warunkiem do otrzymania losu, są zakupy za minimum 99 zł (z kartą Moja Biedronka), w dniach od 7 lutego do 16 kwietnia (włącznie). Niestety, nie wszystkie produkty biorą udział w specjalnej akcji. Podobnie, jak w przypadku Gangu Słodziaków z loterii wyłączone są napoje alkoholowe, w tym piwo oraz wyroby tytoniowe, a także preparaty do początkowego żywienia niemowląt i doładowania telefonów komórkowych.

Loteria Biedronka gdzie wpisać kod i jak zgłosić chęć udziału w loterii?

W loterii Biedronki można wziąć udział, będąc przy kasie i po prostu pakując zakupy. Obowiązkiem kasjera jest bowiem zapytanie się klienta, czy ma ochotę wziąć udział w loterii. Wówczas na paragonie zostanie wydrukowany specjalny kod, indywidualnie przyznany klientowi. Klient nie musi się martwić, jeśli zgubi paragon. Kodu nie trzeba nigdzie wpisywać, bo jest on przechowywany w bazie Loterii i przypisany do karty Moja Biedronka. Nie ma potrzeby zgłaszania udziału dodatkowo np. w Internecie. 

Biedronka loteria wyniki. Kiedy pierwsze losowanie loterii mieszkaniowej?

W loterii Biedronki wyłonionych zostanie aż 50 zwycięzców. W każdym tygodniu szansę na wygraną ma pięć osób. Dany los bierze udział tylko w jednym losowaniu – właściwym do okresu, w którym nastąpiło przyznanie i rejestracja losu. Biedronka ogłosi zwycięzców w każdym tygodniu, a z wybranymi osobami skontaktuje się drogą telefoniczną. Pierwsze losowanie będzie miało miejsce już 16.02.2022. 

Jeżeli pierwsza próba połączenia będzie nieudana, Organizator wykonuje jeszcze 2 próby połączenia z Laureatem w kolejnym dniu, w wybranej przez siebie porze dnia. Próby połączenia z Laureatem są wykonywane w godzinach od 9:00 do 21:00. Lista Laureatów i Uczestników z Listy Rezerwowej (zawierająca: imię i numer wylosowanego Losu) zostanie opublikowana nie później niż w ciągu 3 dni roboczych po danym losowaniu na stronie internetowej Loterii pod adresem www.biedronka.pl/Loteria.Tam również znajduje się regulamin, oraz odpowiedzi na więcej pytań dotyczących loterii.

Więcej o: