Maciej Musiał zmienia się nie do poznania. Fanki: "Da się być przystojniejszym?"

Wiele osób myśląc "Maciej Musiał" ma przed oczami nastolatka grającego w serialu "Rodzinka.pl". Zapomnijcie! Teraz aktor wygląda zupełnie inaczej. Na przestrzeni ostatnich lat, Maciej z nastolatka zmienił się w przystojnego mężczyznę, co doskonale widać na jego najnowszych zdjęciach.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Vlogowanie jako sposób na życie i zarabianie? Sprawdź, jak zacząć

Maciej Musiał to polski aktor, który rozpoznawalny stał się już jako młody chłopiec, grając w serialu "Ojciec Mateusz". Jednak ogromną popularność przyniosła mu rola w serialu "Rodzinka.pl". Młody aktor od lat jest bożyszczem nastolatek i jednym z gorętszych nazwisk w polskim show-biznesie. W 2016 roku rozpoczął studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie, które ukończył w 2021 roku, uzyskując magisterium. W 2019 roku znalazł się natomiast na europejskiej liście "30 Under 30" magazynu "Forbes", która wyróżnia najbardziej wpływowe osoby poniżej 30 roku życia w kategorii Rozrywka. Czas jednak szybko leci i wiele osób nawet nie zdaje sobie sprawy, jak obecnie wygląda Maciej Musiał. Od pierwszego odcinka serialu "Rodzinka.pl" minęło bowiem ponad 11 lat, a aktor w tym roku obchodził 27. urodziny.

Córki Katarzyny Figury to już młode kobiety. Jak teraz wyglądają Koko i Kaszmir? (zdjęcie ilustracyjne)Córki Katarzyny Figury to już młode kobiety. Jak teraz wyglądają Koko i Kaszmir?

Maciej Musiał na najnowszych zdjęciach. Jak teraz wygląda? Fanki: "Rewelacyjnie"

Maciej Musiał opublikował ostatnio na swoim Instagramie zdjęcia z jednego z ostatnich eventów, na który został zaproszony. Na udostępnionych fotografiach nie da się nie zauważyć metamorfozy, którą w ciągu ostatnich lat przeszedł aktor. Zrobił wrażenia nawet na internautkach oraz internautach, którzy na co dzień śledzą go w mediach społecznościowych.

 

Marta Manowska pokazała smsa, którego dostała od kuriera. 'To jakaś kpina' (zdjęcie ilustracyjne)Marta Manowska pokazała smsa, którego dostała od kuriera. "To jakaś kpina"

Pod postem Maćka Musiała pojawiło się sporo komentarzy oraz komplementów od fanek oraz fanów, którym bardzo spodobały się najnowsze zdjęcia aktora:

Maciej ZAWSZE dobrze wygląda
Boss na swoim miejscu
Da się być przystojniejszym?
Rewelacyjnie
Das ist sztosss!
Mój król, mój ideał

- czytamy.

Więcej o: