Maciej Musiał zmienia się nie do poznania. Fanki: "Da się być przystojniejszym?"

Wiele osób myśląc "Maciej Musiał" ma przed oczami nastolatka grającego w serialu "Rodzinka.pl". Zapomnijcie! Teraz aktor wygląda zupełnie inaczej. Na przestrzeni ostatnich lat, Maciej z nastolatka zmienił się w przystojnego mężczyznę, co doskonale widać na jego najnowszych zdjęciach.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Vlogowanie jako sposób na życie i zarabianie? Sprawdź, jak zacząć

Maciej Musiał to polski aktor, który rozpoznawalny stał się już jako młody chłopiec, grając w serialu "Ojciec Mateusz". Jednak ogromną popularność przyniosła mu rola w serialu "Rodzinka.pl". Młody aktor od lat jest bożyszczem nastolatek i jednym z gorętszych nazwisk w polskim show-biznesie. W 2016 roku rozpoczął studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie, które ukończył w 2021 roku, uzyskując magisterium. W 2019 roku znalazł się natomiast na europejskiej liście "30 Under 30" magazynu "Forbes", która wyróżnia najbardziej wpływowe osoby poniżej 30 roku życia w kategorii Rozrywka. Czas jednak szybko leci i wiele osób nawet nie zdaje sobie sprawy, jak obecnie wygląda Maciej Musiał. Od pierwszego odcinka serialu "Rodzinka.pl" minęło bowiem ponad 11 lat, a aktor w tym roku obchodził 27. urodziny.

Maciej Musiał na najnowszych zdjęciach. Jak teraz wygląda? Fanki: "Rewelacyjnie"

Maciej Musiał opublikował ostatnio na swoim Instagramie zdjęcia z jednego z ostatnich eventów, na który został zaproszony. Na udostępnionych fotografiach nie da się nie zauważyć metamorfozy, którą w ciągu ostatnich lat przeszedł aktor. Zrobił wrażenia nawet na internautkach oraz internautach, którzy na co dzień śledzą go w mediach społecznościowych.

 

Pod postem Maćka Musiała pojawiło się sporo komentarzy oraz komplementów od fanek oraz fanów, którym bardzo spodobały się najnowsze zdjęcia aktora:

Maciej ZAWSZE dobrze wygląda
Boss na swoim miejscu
Da się być przystojniejszym?
Rewelacyjnie
Das ist sztosss!
Mój król, mój ideał

- czytamy.

Więcej o: