Wydała pół miliona złotych na zabiegi powiększania pośladków. "Prawdziwa kobieta musi mieć krągłości"

Natasha Crown ze Szwecji wydała już ponad pół miliona złotych na zabiegi powiększania pośladków. Jak przyznaje, to jednak nie koniec. 26-letnia modelka chce bowiem zostać posiadaczką największej pupy na świecie. - Prawdziwa kobieta musi mieć krągłości - twierdzi Natasha.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Natasha Crown aktywnie działa w social mediach, gdzie relacjonuje swoją drogę do obranego przez siebie celu. Modelka otwarcie przyznaje bowiem, że jej marzeniem jest bycie posiadaczką największych pośladków na świecie. W tym celu przeszła już sześć zabiegów powiększania pośladków, które kosztowały ją ponad 150 tysięcy dolarów, czyli ponad pół miliona złotych.

Zobacz wideo

„Moim celem jest posiadanie największych pośladków na świecie i nic mnie nie powstrzyma"

Pierwszemu zabiegowi poddała się w wieku 20 lat, po to, by już pół roku później zdecydować się na następny. - Zaplanowaliśmy drugą operację. Wiedziałam, że im więcej tłuszczu będę miała, tym większy będzie mój tyłek. Postanowiłam więc dużo przytyć. Kocham jeść, przytyłam 20 kilogramów - opowiadała w programie "Botched".

Wiele kobiet płacze przez Tindera. Piszą z mężczyzną trzy dni i trzy noce, nie mogą już o niczym innym myśleć, tylko cały czas w telefonie, a tu nagle facet znika. I nie wiadomo, o co chodzi. To się nazywa ghosting"Polski Oszust z Tindera": uwiódł i zamordował urzędniczkę ZUS, a jej ciało ukrył w wersalce

- W Szwecji kobiety uważają, że szczuplejsze jest piękniejsze. Ale myślę, że ludzie muszą zobaczyć, że tak właśnie powinny wyglądać prawdziwe kobiety. Większe jest lepsze! - twierdzi Crown.

Poza operacjami pośladków modelka zoperowała sobie także biust, usta, podbródek i kości policzkowe. Jak sama przyznaje, jej ciało stało się jednak przeszkodą w zbudowaniu relacji. - Mam ekstremalne ciało i osobowość, więc mężczyźni się mnie boją - przyznaje, zaznaczając jednak, że "nic nie powstrzyma" jej przed osiągnięciem obranego przez siebie celu.

 

Co zrobić z pierścionkiem po zerwaniu zaręczyn? 'Powinna go oddać bez szemrania i twoich upomnień'Co zrobić z pierścionkiem po zerwaniu zaręczyn? "Powinna go oddać bez szemrania"

Więcej o: