To najgorsza data na ślub w 2022 roku. Astrolodzy ostrzegają. Nie wróży nic dobrego

Ślub jest często dla nowożeńców jednym z najważniejszych dni w życiu. Właśnie dlatego pary spędzają wiele miesięcy na wyborze idealnej sali, wszystkich podwykonawców, sukni ślubnej, garnituru, obrączek i przede wszystkim daty. Okazuje się, że jeden z dni w 2022 roku jest tym najgorszym, by zawrzeć związek małżeński. Której daty lepiej unikać?

Więcej tematów związanych z astrologią i znakami zodiaku znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Dla wszystkich osób, które planują wziąć ślub w tym roku, astrolodzy mają ostrzeżenie. Okazuje się, że pewien dzień w 2022 roku może okazać się bardzo pechowy dla par, które powiedzą sobie wtedy sakramentalne "tak". Jedni w takie "ostrzeżenia" wierzą, inni zupełnie nie. My oczywiście polecamy takie tematy traktować z dystansem i przymrużeniem oka.  

Najgorsza data na ślub w 2022 roku. Zawarcie małżeństwa tego dnia ma nie wróżyć nic dobrego

Eksperci w tematach astrologii, którzy związani są z portalem elitedaily.com zdradzili, że najgorszą i najbardziej pechową datą na ślub w 2022 roku jest 28 marca (poniedziałek). Jak tłumaczą, związane jest to z koniunkcją Wenus i Saturna, czyli planet, których energia różni się od siebie diametralnie. Wenus odpowiada za poczucie piękna, estetyki, miłość, jedność i partnerstwo, obdarza optymizmem, uczuciowością, poczuciem harmonii, wrażliwością na piękno i kochliwością. Saturn natomiast odpowiada za wszelkie opóźnienia w realizacji planów i celów, a także osłabia moc Wenus.

Dodatkowo, Wenus tego dnia będzie w znaku Wodnika, co podobno również nie jest bez znaczenia. Taki układ planet ma sprawiać, że między zakochanymi może wytworzyć się dystans, pojawią się kłótnie i trudno będzie im się ze sobą dogadać.

Wierzycie w oddziaływanie planet na nasze życie? Bierzecie tego typu astrologiczne prognozy pod uwagę podczas planowania ważnych wydarzeń, w tym np. ślubu, czy zupełnie was to nie przekonuje? 

Więcej o: