Danuta Holecka już tak nie wygląda. Dziennikarka TVP zaskoczyła nowym wyglądem na wizji

Danuta Holecka w TVP Info prowadzi program "Minęła dwudziesta". To właśnie podczas odcinka emitowanego 15 lutego 2022 roku zaskoczyła widzów zupełnie nowym, odmienionym wyglądem.

Więcej podobnych tematów znajdziecie na Gazeta.pl

Danuta Holecka znana jest z eleganckich stylizacji. Jej głównym elementem garderoby, który często widzimy podczas jej wystąpień, jest zdecydowanie marynarka, ale zdarza się, że Danuta Holecka postawi na coś bardziej odważnego jak np. sukienka w kolorze wyrazistego różu. Jeśli chodzi o fryzurę, to dziennikarka kilkukrotnie eksperymentowała z fryzurą, jednak do tej pory byliśmy przyzwyczajeni do jej długich, kasztanowych kosmyków. Podczas ostatniego odcinka programu "Minęła dwudziesta" widzowie nieźle się zdziwili, a niektórzy wręcz jej nie poznali. Nie da się ukryć, że dziennikarka zaszalała z nowym wyglądem.

Zobacz wideo Jak nagrywać filmiki, żeby na nich zarabiać?

Danuta Holecka przeszła metamorfozę 

Dziennikarka we wczorajszym wydaniu programu "Minęła dwudziesta" w ogóle nie przypominała siebie. Szefowa "Wiadomości" emitowanych na antenie TVP, która zwykle stawia na stonowane stylizacje, tym razem miała na sobie jaskrawożółtą prostą koszulę

Kilka dni temu Danuta Holecka, która prowadziła "Wiadomości" miała wcześniej już wspomniane kasztanowe włosy. Nikt chyba nie spodziewał się, że dziennikarka zdecyduje się na aż tak widoczną metamorfozę. Tym razem Holecka zaprezentowała się w zupełnie innym uczesaniu i kolorze włosów. Na pierwszy rzut oka widać, że nieco rozjaśniła swoje kosmyki. W stylizacji postawiła na zaczesane w tył włosy i przedziałek na środku głowy. Prawda jest taka, że ta metamorfoza sprawiła, że wygląda znacznie młodziej. 

Danuta Holecka przeszła metamorfozęDanuta Holecka przeszła metamorfozę fot. screen: TVP Info

Danuta Holecka pracuję od 30 lat w TVP 

Pewne jest, że dziennikarka ma jeden z najdłuższych staży w TVP. Pracuje tam bowiem ponad 30 lat. W roli prezenterki "Wiadomości" zadebiutowała w 1997 r. Później od 2010 roku przez sześć lat nie widzieliśmy jej w tym programie, aż do 2016 roku, kiedy wróciła do "Wiadomości". W 2019 r. Danuta Holecka została szefową "Wiadomości", jest także szefową programu informacyjnego TVP.

Więcej o: