Pokazała, jak wyglądają zakupy dla 12-osobowej rodziny. Na posiłki wydają ponad 4 tys. złotych tygodniowo

Alicia i Joshua Dougherty wychowują wspólnie dziesięcioro dzieci - 6 adoptowanych i 4 biologicznych, a opiekę nad liczną gromadką na bieżąco relacjonują w sieci, gdzie śledzi ich już 3,9 mln użytkowników.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Alicia Dougherty i jej mąż Joshua starali się o dziecko przez 9 lat. Niestety, kobiecie nie udało się donosić żadnej z 11 ciąż i każda z nich kończyła się poronieniem. I to właśnie po ostatnim z nich zdecydowali się zaniechać starania i adoptować wymarzoną pociechę. Los zdawał się mieć jednak inne plany co do pary, bo już po 6 dniach od adopcji, okazało się, że Dougherty ponownie jest w ciąży, którą tym razem udało jej się szczęśliwie donosić.

Zobacz wideo

Mają 10 dzieci. Na zakupy spożywcze wydają ponad 4 tys. złotych tygodniowo

Teraz Amerykanka ma 40 lat i jest matką dziesięciorga dzieci - 6 adoptowanych i 4 biologicznych, a opiekę nad liczną gromadką na bieżąco relacjonuje w sieci, gdzie błyskawicznie zgromadzili pokaźne grono fanów. Profil rodziny na TikToku śledzi już 3,9 mln obserwujących!

Największą popularnością cieszą się jednak filmiki, pokazujące, jak przy tak licznej rodzinie wyglądają podstawowe obowiązki domowe. Jak bowiem przyznała Alice, swój dzień rozpoczyna już o 5, by zdążyć z przygotowaniem śniadania dla dzieci, z których najstarsze ma 15 a najmłodsze 3 lata.

Wiele kobiet płacze przez Tindera. Piszą z mężczyzną trzy dni i trzy noce, nie mogą już o niczym innym myśleć, tylko cały czas w telefonie, a tu nagle facet znika. I nie wiadomo, o co chodzi. To się nazywa ghosting"Polski Oszust z Tindera": uwiódł i zamordował urzędniczkę ZUS, a jej ciało ukrył w wersalce

Ostatnio z kolei pokazała, jak w jej wykonaniu wyglądają standardowe, cotygodniowe zakupy dla całej rodziny. Jak możemy zaobserwować na nagraniu, zakupy w jej wykonaniu dzielą się na kilka etapów. W jednym wózku umieszcza chemię oraz tzw. suche produkty spożywcze, oraz te pakowane w puszkach. W drugim napoje, jogurty oraz pieczywo, w trzecim - mleko, mięso oraz warzywa, a w czwartym mrożonki.

Jak przyznaje Alice, na posiłki dla całej rodziny wydaje tygodniowo minimum 1 tys. dolarów, czyli ponad 4 tys. złotych, a przygotowanie samego śniadania zajmuje jej ponad godzinę.

Maciej Musiał zmienia się nie do poznania. Fanki: 'Da się być przystojniejszym?' (zdjęcie ilustracyjne)Maciej Musiał zmienia się nie do poznania. Fanki: "Da się być przystojniejszym?"

Więcej o: