Modne fryzury 2022. Te damskie półdługie cięcia noszą największe gwiazdy!

Drobna metamorfoza może zdziałać cuda. Te półdługie cięcia będą nie tylko najmodniejszym wyborem w 2022 roku, ale też doskonałą opcją, jeśli chcemy sobie odjąć lat. Oto trzy propozycje, które w najbliższych miesiącach będą prawdziwym hitem.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Ta fryzura najlepiej wygląda zrobiona z kręconych włosów. To się nazywa objętość!

Odpowiednio dobrana fryzura może zdziałać niesamowite efekty. Za jej pomocą możemy odmienić swój wizerunek, optycznie wysmuklić twarz, a nawet sprawić, że włosy będą wyglądały na gęstsze. Tym razem prezentujemy najmodniejsze propozycje w 2022 roku dla włosów półdługich. 

Francuska grzywka to ostatni krzyk mody! Noszą ją największe gwiazdy Hollywood

Francuska grzywka określana też jako paryska grzywka to jedno z najpopularniejszych cięć w ostatnim czasie. Opadająca swobodnie na boki grzywka o lekko niedbałym charakterze doskonale wygląda z włosami półdługimi. Jest to fryzura bardzo naturalna, która dodaje kobiecego i zmysłowego charakteru. Jej dodatkowym atutem jest fakt, że nie wymaga większego wysiłku podczas układania. Cały jej urok polega na delikatnie roztrzepanym i nieidealnym wyglądzie. W tego rodzaju cięciach możemy ujrzeć wiele popularnych aktorek np. Dakotę Johnson czy Lilly Collins. 

Modne fryzury 2022 dla włosów półcienkich. Wypróbuj blunt boba, który doda jednocześnie objętości

Ta odmiana boba polega na ścięciu włosów na prosto bez cieniowania. Do końcówek używa się jednak nie tradycyjnych, a tępych nożyczek. Sprawia to, że choć włosy znajdują się w jednej linii prostej, to nie tworzą idealnie gładkiej tafli tak jak np. straight bob. Cięcie te najlepiej będzie wyglądało w przypadku półdługich włosów cienkich, czego doskonałym przykładem jest posiadaczka tej fryzury Hailey Bieber. Blunt bob nadaje bowiem fryzurze lekkości oraz dodaje im objętości

Soft shag, czyli modne cięcie 2022 dla falowanych i kręconych włosów

Kojarzycie fryzury w stylu lat 70.? Wycieniowanie loki, zadziorna grzywka o mocnym cięciu to był prawdziwy hit w latach 2000. Teraz moda na tzw. soft shag ponownie powraca. Jest to cięcie, które jest idealnym połączeniem fryzury mullet oraz wolf cut. W zmodyfikowanej wersji mogą ją wybrać również kobiety z prostymi włosami, jednak pierwotnie był to styl dedykowany dla posiadaczek falowanych i kręconych włosów. Często w takim cięciu występuje piosenkarka Taylor Swift. 

Więcej o: