Ogłoszono wyniki loterii Biedronka 2022. Wyjaśniamy, jak sprawdzić kto wygrał 500 tys. złotych

Loteria mieszkaniowa w Biedronce budzi wiele emocji. Do wygrania jest aż 500 000 złotych, a sklep właśnie ogłosił zwycięzców. Pierwsze wyniki loterii Biedronka są możliwe do sprawdzenia już dzisiaj, a na kolejne musimy zaczekać tydzień. Podpowiadamy, jak to sprawdzić.

Loteria mieszkaniowa, to kolejna akcja sklepów Biedronka, w której można wygrać wartościowe nagrody. Mogą w niej udział wziąć wszyscy, na których paragonach zostanie umieszczony specjalny kod. Otrzymają go tylko te osoby, których zakupy będą warte minimum 99 złotych. Niestety, niektóre produkty nie mogą wziąć udziału w tej akcji. 16.02 padły pierwsze wyniki losowania. Jak sprawdzić, kto wygrał?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Czy test na przeciwciała z dyskontu jest wiarygodny?

Loteria mieszkaniowa Biedronka wyniki. Gdzie wpisać kod i jak wziąć udział?

Sklep Biedronka na swojej stronie internetowej zamieścił informację o tym, że do wygrania jest 50 nagród, każda po 500 tysięcy złotych. W każdym tygodniu sklep wyłoni aż pięciu szczęśliwców, a konkurs będzie trwał przez dziesięć tygodni. Aby wziąć udział w loterii, wystarczy zrobić zakupy za minimum 99 złotych, a los od razu zostanie umieszczony na paragonie w formie numeru. Klienci zastanawiają się, gdzie trzeba wpisać kod z paragonu, ale nie mają powodów do zmartwień. Jeśli zgubią paragon, kod pozostanie zapisany na karcie lojalnościowej Moja Biedronka. Na tej podstawie ich los nadal będzie ważny.

Jakie produkty biorą udział w loterii mieszkaniowej Biedronka? Niestety, nie wszystkie

Podobnie jak w przypadku Gangu Świeżaków, czy Gangu Słodziaków - z akcji wyłączone są niektóre produkty spożywcze i nie tylko. Nie liczą się m.in. wyroby tytoniowe, alkohol oraz początkowe mleko modyfikowane. Pełna lista produktów, które nie biorą udziału jest dostępna w regulaminie na stronie.

Loteria Biedronka 2022 wyniki. Jak można sprawdzić listę zwycięzców?

Na stronie internetowej Biedronka podano informację o tym, że ze zwycięzcami sklep skontaktuje się drogą telefoniczną. Zostanie wykonanych kilka telefonów, o różnych godzinach. Do niedawna widniała także informacja o tym, że pełna lista zwycięzców pojawi się w witrynie internetowej już 16.02. Niestety, tę informację w dniu dzisiejszym usunięto ze strony, a więc pozostaje kontakt za pomocą infolinii. Pewne jest, że pięć osób w tym tygodniu wygrało nagrodę. Pozostałe muszą próbować w kolejnych tygodniach.

Czy można wziąć udział w loterii mieszkaniowej więcej niż raz? Obowiązują warunki

W loterii mieszkaniowej można wziąć udział więcej niż raz, są jednak warunki. Liczba losów w ciągu dnia nie może przekroczyć liczby 10 na osobę. Losy z jednego tygodnia nie przechodzą na kolejny tydzień. Wygraną można przeznaczyć wyłącznie na zakup mieszkania lub domu. Nie jest to nagroda gotówkowa.

Więcej o: