Ogłoszono wyniki loterii Biedronka 2022. Wyjaśniamy, jak sprawdzić kto wygrał 500 tys. złotych

Loteria mieszkaniowa w Biedronce budzi wiele emocji. Do wygrania jest aż 500 000 złotych, a sklep właśnie ogłosił zwycięzców. Pierwsze wyniki loterii Biedronka są możliwe do sprawdzenia już dzisiaj, a na kolejne musimy zaczekać tydzień. Podpowiadamy, jak to sprawdzić.

Loteria mieszkaniowa, to kolejna akcja sklepów Biedronka, w której można wygrać wartościowe nagrody. Mogą w niej udział wziąć wszyscy, na których paragonach zostanie umieszczony specjalny kod. Otrzymają go tylko te osoby, których zakupy będą warte minimum 99 złotych. Niestety, niektóre produkty nie mogą wziąć udziału w tej akcji. 16.02 padły pierwsze wyniki losowania. Jak sprawdzić, kto wygrał?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Czy test na przeciwciała z dyskontu jest wiarygodny?

Loteria mieszkaniowa Biedronka wyniki. Gdzie wpisać kod i jak wziąć udział?

Sklep Biedronka na swojej stronie internetowej zamieścił informację o tym, że do wygrania jest 50 nagród, każda po 500 tysięcy złotych. W każdym tygodniu sklep wyłoni aż pięciu szczęśliwców, a konkurs będzie trwał przez dziesięć tygodni. Aby wziąć udział w loterii, wystarczy zrobić zakupy za minimum 99 złotych, a los od razu zostanie umieszczony na paragonie w formie numeru. Klienci zastanawiają się, gdzie trzeba wpisać kod z paragonu, ale nie mają powodów do zmartwień. Jeśli zgubią paragon, kod pozostanie zapisany na karcie lojalnościowej Moja Biedronka. Na tej podstawie ich los nadal będzie ważny.

Dorota GardiasSukienka na imprezę Doroty Gardias zachwyciła fanów: Śliczna

Jakie produkty biorą udział w loterii mieszkaniowej Biedronka? Niestety, nie wszystkie

Podobnie jak w przypadku Gangu Świeżaków, czy Gangu Słodziaków - z akcji wyłączone są niektóre produkty spożywcze i nie tylko. Nie liczą się m.in. wyroby tytoniowe, alkohol oraz początkowe mleko modyfikowane. Pełna lista produktów, które nie biorą udziału jest dostępna w regulaminie na stronie.

Zagraniczny spadek można przyjąć lub odrzucić.Podatek od spadków i darowizn 2022 zapłaci również grupa 0?

Loteria Biedronka 2022 wyniki. Jak można sprawdzić listę zwycięzców?

Na stronie internetowej Biedronka podano informację o tym, że ze zwycięzcami sklep skontaktuje się drogą telefoniczną. Zostanie wykonanych kilka telefonów, o różnych godzinach. Do niedawna widniała także informacja o tym, że pełna lista zwycięzców pojawi się w witrynie internetowej już 16.02. Niestety, tę informację w dniu dzisiejszym usunięto ze strony, a więc pozostaje kontakt za pomocą infolinii. Pewne jest, że pięć osób w tym tygodniu wygrało nagrodę. Pozostałe muszą próbować w kolejnych tygodniach.

Czy można wziąć udział w loterii mieszkaniowej więcej niż raz? Obowiązują warunki

W loterii mieszkaniowej można wziąć udział więcej niż raz, są jednak warunki. Liczba losów w ciągu dnia nie może przekroczyć liczby 10 na osobę. Losy z jednego tygodnia nie przechodzą na kolejny tydzień. Wygraną można przeznaczyć wyłącznie na zakup mieszkania lub domu. Nie jest to nagroda gotówkowa.

Więcej o: