Karolina Szostak znów jest na diecie? Pokazała, co zabiera ze sobą do pracy

Karolina Szostak regularnie dzieli się na Instagramie kulisami swojego życia zawodowego, a także prywatnego. Ostatnio, wychodząc do pracy, dziennikarka postanowiła pokazać, co ze sobą zabiera. Czyżby znów przeszła na dietę?

Więcej o gwiazdach i ich dietach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Vlogowanie jako sposób na życie i zarabianie? Sprawdź, jak zacząć

Karolina Szostak jest najpopularniejszą dziennikarką sportową w Polsce. Znana jest jednak nie tylko ze swojej działalności zawodowej, lecz także metamorfozy, którą ma na koncie. Przypomnijmy, że Karolina Szostak kilka lat temu za sprawą diety, która wzbudza kontrowersje oraz aktywności fizycznej, schudła ponad 30 kg. Ku uciesze wielu fanek i fanów, dziennikarka należy do tego grona znanych osób polskiego show-biznesu, które aktywnie prowadzą swoje konto na Instagramie. Obecnie profil Karoliny Szostak obserwuje ponad 168 tys. obserwatorek i obserwatorów, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.

Karolina Szostak pokazała, co zabiera ze sobą do pracy. Ponownie jest na diecie?

Karolina Szostak wychodząc ostatnio z domu do pracy nagrała na klatce schodowej bumerang, którym podzieliła się na instagramowej relacji oraz w poście. Na bumerangu można zauważyć paczkę z cateringiem dietetycznym, z którego Karolina Szostak korzysta regularnie, szczególnie podczas przechodzenia na post warzywno-owocowy. Zawartości torby dziennikarka póki co nie pokazała, zatem nie wiadomo, czy ponownie przeszła na dietę dr Dąbrowskiej, czy po prostu korzysta ze zdrowego i zbilansowanego menu.

W drodze do pracy

- napisała pod udostępnionym postem.

Karolina Szostak pokazała, co zabiera ze sobą do pracyKarolina Szostak pokazała, co zabiera ze sobą do pracy https://www.instagram.com/karolinaszostak/

Dieta Karoliny Szostak podczas postu warzywno-owocowego ma zaledwie 600 kcal

Karolina Szostak na taki post przechodzi kilka razy w roku. Podczas jednego z ostatnich, dziennikarka pokazała na swoim Instagramie przykładowy posiłek. Wówczas na pudełku z cateringu można było dostrzec, że w ciągu dnia dziennikarka spożywa jedynie 600 kcal. Internauci oraz internautki bardzo szybko zauważyli efekty postu. Jedni byli zachwyceni, inni wręcz przeciwnie. - Już niech Pani nie chudnie, bo teraz jest super; Dla mnie już nie do poznania, przesada; Można przesadzić z odchudzaniem, oj można - komentowali wówczas pod jej zdjęciami.

Więcej o: