Biedronka rozdaje ekspresy do kawy! Są za darmo, ale tylko tego dnia. Podobne znajdziesz w Tchibo

Wielka promocja w Biedronce! Sklep oferuje ekspres do kawy za darmo. Można go otrzymać tylko jednego dnia, a więc kto pierwszy ten lepszy. Wyjaśniamy, gdzie i kiedy można go nabyć. Obowiązują warunki, a podobny jest w sklepach Tchibo.


Biedronka po raz kolejny zaskoczyła klientów. Oprócz loterii mieszkaniowej, w której do wygrania jest 500 tysięcy złotych, w najbliższych dniach do zdobycia za darmo jest też ekspres do kawy! Promocja obowiązuje tylko w jednym terminie i należy spełnić warunki. Ilość ekspresów jest ograniczona, ale warto o nie zawalczyć. Podobne są w sklepach Tchibo. Wyjaśniamy zasady promocji.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Oto najświeższa Biedronka w Polsce. Jest nowocześnie i proekologicznie

Ekspres do kawy w Biedronce nie kosztuje nic, jeśli spełnisz warunki

W sklepach Biedronka można otrzymać ekspres do kawy całkowicie za darmo. Cena na sklepowej półce nie wynosi 0 złotych, ale kwota, którą należy zapłacić, zostanie automatycznie zwrócona. Przy ekspresie widnieje cena 299 złotych. Jeśli go kupisz — sklep zwróci ci tę kwotę w postaci bonów na zakupy w sieci sklepów. Będą to bony 2x100 złotych i 1x99 złotych. Taka promocja miała już miejsce w przeszłości, ostatni raz sklep oferował zwrot pieniędzy za ekspres w listopadzie 2021. Promocja obowiązuje tylko 19.02.2022 do końca dnia i wyczerpania zapasów. Opłaca się więc być pierwszym. Zakup jest możliwy tylko z kartą lojalnościową Moja Biedronka i nie ma możliwości, aby zakupić więcej niż dwa ekspresy w ramach promocji. Vouchery należy wykorzystać osobno — jeden voucher na jedne zakupy. 

Biedronka rozdaje ekspresy do kawy za darmoBiedronka rozdaje ekspresy do kawy za darmo Gazetka Biedronki

Biedronka rozdaje ekspresy do kawy. Co wiemy o ekspresie Delta Q?

Ekspres do kawy delta Q to jak zapewnia sklep Biedronka - ekspres serwujący w 100 procentach naturalną kawę w kapsułce. Do wyboru jest pięć mieszanek dostępnych w regularnej ofercie sklepu. Ekspres posiada system automatycznego czyszczenia, a kawa jest przygotowywana w 30 sekund. Ekspres ze spieniaczem do mleka pozwala na przygotowanie takich kaw jak np. latte i cappuccino. Cena za opakowanie kapsułek to około 15 złotych. 

Ekspres do kawy znajdziesz też w sklepach Tchibo

Ekspresy do kawy znajdziesz też m.in. w sklepach Tchibo. Marka od lat ma w swojej ofercie kawę i artykuły z nią związane. Automatyczny ekspres do kawy Esperto Caffè to produkt do parzenia kawy espresso i Caffè Crema. Ma też opcję doppio, aby wzmocnić jej moc i aromat, lub serwować dwie filiżanki naraz. Ma zdejmowany moduł, który ułatwia czyszczenie. Kosztuje 1199 złotych.

ekspres do kawy Tchiboekspres do kawy Tchibo Tchibo

Więcej o: