Karolina Domaradzka miażdży stylizacje Michała Szpaka. "Mentalna przemoc i bałagan"

Karolina Domaradzka, stylistka i krytyczka mody często komentuje stylizacje polskich gwiazd z czerwonego dywanu. Tym razem świetną okazją były "Bestsellery Empiku", gdzie na ściance pojawiła się cała śmietanka polskiego show-biznesu. Najbardziej oberwało się Michałowi Szpakowi.

Więcej o gwiazdach znajdziesz na Gazeta.pl

Po każdej imprezie branżowej na portalach plotkarskich pojawiają się zdjęcia zaproszonych gwiazd ze ścianek. To doskonała okazja, by przyjrzeć się wszystkim stylizacjom. O gustach się nie dyskutuje, ale jak zauważa Karolina Domaradzka, tzw. stylizacje estradowe nie powinny mieć miejsca na czerwonym dywanie. To właśnie za taki look oberwało się Michałowi Szpakowi, który od lat szokuje swoim wizerunkiem. Co było nie tak w jego stylizacji? Stylistka w swoich social mediach dokładnie to wytłumaczyła. 

Zobacz wideo Jak zacząć zarabiać na vlogowaniu?

Karolina Domaradzka miażdży stylizację Michała Szpaka 

Zacznijmy od tego, co na sobie miał artysta. Michał Szpak na galę "Bestsellery Empiku" wybrał bluzkę z tzw. bufkami, które optycznie mają poszerzyć ramiona. Dodatkowo mocny neonowy element w postatci nadruku również przyciągał wzrok. Całość prawdopodobnie wykonana była ze skóry, choć ciężko określić czy byłą to skóra naturalna, czy ekologiczna. Dół stylizacji to koronkowa spódnica i sportowe buty na platformie. Całość uzupełniały czerwone okulary i fryzura upięta w kok. 

Karolina Domaradzka komentuje stylizacje Michała SzpakaKarolina Domaradzka komentuje stylizacje Michała Szpaka fot. screen Instagram: www.instagram.com/karolina_domaradzka/

Karolina Domaradzka nie przebierając w słowach, na Instagramie pisze tak: 

Ojojoj, a co tu się od*ebało? Nie ma to jak pobłażliwość dla nietrafionych wyborów odzieżowych i tłumaczenie ich czyjąś osobowością oraz estradą. To, że oda sceniczna rządzi się swoimi prawami, wszyscy wiemy, tylko że tutaj nie widać żadnych praw. To jest raczej notoryczne bezprawie! Totalny Dziki Zachód. Mentalna przemoc i bałagan. Warcholstwo oraz bezhołowie. A jak ktoś się przyczepi, to się mu powie, że nie wie, o czym mówi. Koszmarny look. Przebranie.

Czy wszystkim gwiazdom się tak oberwało? Zdecydowanie nie. Domaradzka nie mogła wyjść z podziwu nad stylizacją Julii Wieniawy, która w social mediach była krytykowana za ubranie gorsetu na marynarkę. Według stylistki tak właśnie wygląda nowoczesne krawiectwo. - "Zdecydowanie najlepszy look wieczoru. Stylizacja w nurcie nowoczesnego krawiectwa będącego silnym wpływem obecnej mody. Znakomita gra fasonami oraz dodatkami (biżuteria i gorset). Idealne obciążenie butami w dolnych partiach outfitu. Trafiona fryzura i boski makijaż. 10/10" - zachwyca się Karolina Domaradzka

 

A wam która stylizacja przypadła bardziej do gustu? 

Więcej o: