Dominika Gwit przeszła metamorfozę? Fani komentują: "Chudnie Dominisia w oczach"

Dominika Gwit podzieliła się na Instagramie zdjęciem w obcisłej sukience. Trzeba przyznać, że wygląda naprawdę świetnie. Część obserwatorek i obserwatorów zauważyła zmianę w wyglądzie aktorki. - Pięknie pani wygląda. Widać ogromną różnicę - komentują.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre zmieniły się nie do poznania

Dominika Gwit aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie obecnie śledzi ją ponad 152 tys. osób. Ze swoimi obserwatorkami oraz obserwatorami aktorka regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia zawodowego oraz prywatnego. Swoją aktywność w sieci przeznacza również na poruszanie takich tematów, jak samoakceptacja czy ciało pozytywność. Nie da się ukryć, że fanki oraz fani bardzo cenią sobie aktorkę za szczerość oraz naturalność. - Wiele z Was pyta mnie, jak to jest, że się nie wstydzę wyjść np. w stroju kąpielowym i co ludzie powiedzą? Wiele z Was pyta mnie, jak to jest, że nie wstydzę się korzystać z wodnych atrakcji, jak np. kajaki czy inne rowerki. A ja powiem tak! W d*pie to mam! Czerpię z życia pełnymi garściami! - napisała kiedyś na swoim Instagramie. 

Dominika Gwit udostępniła nowe zdjęcie. Fani: "Zabójczo wyglądasz"

Ostatnio Dominika Gwit udostępniła na Instagramie zdjęcie, które zrobiła tuż po walentynkach. Zapozowała na nim w dopasowanej, butelkowo-zielonej sukience, w jednej ręce trzymając uroczy balon w kształcie serca.

Mam od wczoraj gościa <3 Miłego dnia! #takigośćtojarozumiem

- napisała.

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od fanek i fanów, którzy dostrzegli w sylwetce aktorki pewne zmiany:

Pięknie Pani wygląda!
Chudnie Dominisia w oczach, super kibitka
Gość fajny, ale zabójczo Dominika wyglądasz
Pani Dominiko pięknie Pani wygląda. Może Pani zdradzić sekret, co Pani robi ze z dnia na dzień ma Pani smuklejszą sylwetkę
Domi cudna z Ciebie Babeczka
Ładnie Pani chudnie
Na 100% Pani Dominika schudła, widać ogromną różnicę. Jedno pozostaje u Pani Dominiki niezmienne: urok osobisty i pozytywna energia. Za to uwielbiam te kobietę
Chuda gruba, nieistotne, piękna dobra kobietka z poczuciem humoru, jesteś rewelacyjna!

- czytamy.

Więcej o: