Te znaki zodiaku mają wiecznego pecha. Nieszczęścia przyciągają jak magnes

Czy masz wrażenie, że codziennie obchodzisz piątek trzynastego? Być może to właśnie Twój znak zodiaku odpowiada za to, że często masz w życiu pod górkę. W przypadku tych osób można bowiem powiedzieć, że są to urodzeni pechowcy.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Lewandowski największym pechowcem Ligi Mistrzów?

Te znaki zodiaku bez wątpienia przyciągają nieszczęścia, a pech to wręcz ich drugie imię. Los w przypadku tych osób lubi być przewrotny. Sprawdź, czy Ty również należysz do grona urodzonych pechowców. 

Koziorożce często napotyka pech, ale nie poddają mu się łatwo

W życiu osób spod tego znaku przeszkód i pechowych sytuacji nie brakuje. Trzeba wręcz powiedzieć wprost, że wszechświat potrafi dać im nieźle popalić. Jednak Koziorożce nie poddają się patowym sytuacjom tak łatwo. Nawet najtrudniejsze przeszkody starają traktować się jako lekcję na przyszłość, dzielnie stawiając czoła kolejnym przeciwnościom losu. 

Bliźnięta zdecydowanie urodziły się pod pechową gwiazdą

W przypadku Bliźniąt mamy do czynienia z mieszanką wybuchową, czyli wrodzonym pechem oraz pesymizmem. Takie nastawienie zdecydowanie nie ułatwia im życia, szczególnie gdy te rzuca im kłody pod nogi. A zdarza się to dość często, bo osoby spod znaku Bliźniąt przyciągają do siebie nieszczęścia jak nikt inny. 

Raki mają tendencje do pakowania się w kłopoty

Czasami to pech, a czasami nieprzemyślane i spontaniczne decyzje. Najgorzej jest, gdy elementy te się ze sobą połączą. Raki nie powinny dać unosić się emocjom, które często sprawiają, że ściągają na siebie nieszczęścia. W walce z wrodzonym pechem może zatem pomóc opanowanie, przemyślane decyzje i spokój ducha. 

Wagi same sprowadzają na siebie nieszczęścia 

Negatywne podejście do życia na pewno nie pomaga w przyciąganiu pozytywnych sytuacji. Pesymizm i brak wiary w siebie jest dużym problemem osób spod tego znaku. Sprawia on jednocześnie, że Wagi łatwo ulegają wpływom otoczenia i są podatne na manipulacje. Wiele decyzji powierzają innym i to jest główna przyczyna ich pecha, ponieważ takie postępowanie nigdy nie kończy się dobrze. 

Więcej o: