Patricia Kazadi na zmysłowym zdjęciu. Zdradziła, co robi, że ma "tak piękną figurę"

Patricia Kazadi podzieliła się na Instagramie kolejnym zdjęciem, którym przykuła uwagę internautek oraz internautów. - "Boska". "Dobrze, że za marzenia się nie płaci" - czytamy w komentarzach pod postem gwiazdy.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Do ich mieszkania wjeżdża się bezpośrednią windą. Łóżko ma 3 m, a garderoba jest wielkości kawalerki

Patricia Kazadi jest jedną z popularniejszych artystek w Polsce, która spełnia się nie tylko w roli aktorki, czy wokalistki i kompozytorki, lecz także influencerki, aktywnie prowadząc swoje media społecznościowe. Aktualnie na Instagramie Patricię Kazadi obserwuje ponad 261 tys. internautek oraz internautów, z którymi gwiazda dzieli się niektórymi momentami ze swojego życia. Patricia na swoim profilu porusza zarówno lekkie, lifestyle'owe tematy, jak i te poważniejsze, dotyczące np. hejtu, czy samoakceptacji. Zainicjowała serię rozmów #KazadiTalksPositive, a podczas jednej z nich zdobyła się na trudne wyznanie.

Córki Katarzyny Figury to już młode kobiety. Jak teraz wyglądają Koko i Kaszmir? (zdjęcie ilustracyjne) Córki Katarzyny Figury to już młode kobiety. Jak teraz wyglądają Koko i Kaszmir?

- Zajadałam stres. Potrafiłam przyjść do domu i najeść się tak, że potem chciało mi się wymiotować i wszystko zwracać. Już tego nie robię, ale tak wyglądało moje życie wcześniej. Jak miałam najgorszy czas, ogromną depresję i załamanie nerwowe, to schudłam do 44 kg przy wzroście 170 cm. Byłam na 20 okładkach, ale co mi to robiło z głową, kiedy miałam 22 lata? - powiedziała.

Patricia Kazadi na zmysłowym zdjęciu. Fani: "Dobrze, że za marzenia się nie płaci"

Ostatnio Patricia Kazadi udostępniła na swoim instagramowym profilu zdjęcie, na którym zapozowała w czarnym, satynowym szlafroku odsłaniając fragment swojego ciała. Zdradziła przy okazji, jak wygląda jej randka samej ze sobą.

Nareszcie... Dzisiaj randka... ze MNĄ. Spokój, świeczki, kadzidła, wygodne kapcie i pełen relaks. Uwielbiam ten czas kiedy mojemu ciału i zmysłom mogę powiedzieć LOVE YOURSELF. Kiedy masz chwilkę czasu - jak pielęgnujesz miłość do samego siebie? Jak Ty lubisz się relaksować?
 
Co robisz że masz tak piękna figurę?

- zapytała pod zdjęciem jedna z internautek.

Umiem się układać do zdjęć. Nóżkę trzeba odpowiednio ułożyć, wiesz o co chodzi

- odpowiedziała Patricia Kazadi.

Maciej Musiał zmienia się nie do poznania. Fanki: 'Da się być przystojniejszym?' (zdjęcie ilustracyjne) Maciej Musiał zmienia się nie do poznania. Fanki: "Da się być przystojniejszym?"

Pod postem pojawiło się także wiele innych komentarzy:

Śliczna!!!
Kocham Cię za twój całokształt jaki reprezentujesz
Olśniewająco
Pięknie Pati wyglądasz
Ja się chyba oświadczę tobie Pati. Dobrze, że za marzenia się nie płaci
Boska, piękna, czarująca

- czytamy.

Więcej o: