Tak nazwała swojego syna. Internauci komentują: "Mam nadzieje, że to żart"

Jasmine Chiswell to popularna TikTokerka. Jakiś czas temu została mamą, ale długo ukrywała imię swojego syna. Kiedy w końcu je zdradziła internauci byli w szoku. - Przepraszam, ale naprawdę mam nadzieję, że to żart - komentowali jej fani.

Więcej podobnych artykułów znajdziecie na Gazeta.pl

Jasmine Chiswell ma 25 lat i jak niektórzy, twierdzą że z wyglądu przypomina Marlin Monroe. Kobieta niedawno po raz pierwszy została mamą. Nie od dziś wiadomo, że imiona dzieci potrafią wzbudzić prawdziwą sensację i wywołać niemałe poruszenie wśród rodziny, znajomych czy nawet internautów. Tak było w tym przypadku. Kiedy Jasmine zdradziła, jakie imie otrzymał jej syn, pod filmikiem na TikToku pojawiło się mnóstwo komentarzy. Większość była w szoku. 

Zobacz wideo

Wybrała nietypowe imię dla syna 

Znamy już historie z dziwnymi imionami dla dzieci. Niedawno na świat przyszedł syn Kylie Jenner i Travisa Scotta, którego para nazwała Wolf. Również gwiazdy w Polsce coraz częściej decydują się na oryginalne imiona. Prekursorem w tej kwestii można powiedzieć, że był Michał Wiśniewski, który nazwał swoje dzieci tak: Etienette, Fabienne, Xavier, Vivienne, Falco. 

Jasmine zdecydowała się na równie nietypowe imię. W filmiku na TikToku opublikowała z tej okazji specjalny film.

Czas ujawnić imię naszego dziecka, było kilka trafnych przypuszczeń. Ma na imię Midnight (przyp.red. północ). Jego imię tak wiele dla nas znaczy.

- zdradziła.

Internauci na początku myśleli, że to żart. Pod postem czytamy: - "Przepraszam, ale naprawdę mam nadzieję, że to żart" – napisał jeden z internautów. - "Teraz imiona dla dzieci stają się żartem" – dodał ktoś inny i tym samym rozpoczął dyskusję wśród internautów. 

Niektórzy nawet żartowali, że nie mogą się doczekać drugiego dziecka pary, które teraz powinni nazwać "Midday" (przyp. red. południe). 

Choć negatywnych komentarzy było zdecydowanie więcej, to jednak pojawiły się również te pozytywne. Internauci twierdzili, że tak wyjątkowe imie jest dobrą wróżbą na przyszłość. Inni doceniają fantazję rodziców. 

A jakie jest najdziwniejsze imię, o jakim wy słyszeliście?

Więcej o: