Za darmo w sklepach Biedronka ekspres do kawy! Promocja ważna tylko tego dnia. Podobny jest w Lidlu

Promocja w Biedronce budzi emocje. Loteria mieszkaniowa to nie wszystko, bo teraz można nabyć ekspres do kawy niemal za darmo. Promocja jest ważna tylko jednego dnia i obowiązuje do wyczerpania zapasów. Podobny ekspres do kawy jest dostępny również w sklepach Lidl.

W sklepach Biedronka trwają dwie duże akcje promocyjne. Loteria mieszkaniowa, w której do wygrania jest aż 500 000 złotych budzi emocje, ale już niedługo klienci będą mogli nabyć też ekspres do kawy. Promocja jest o tyle ciekawa, że ekspres do kawy otrzymają za darmo. Będzie to możliwe tylko jednego dnia, a liczba produktów na jedną osobę będzie ograniczona. Jednym z warunków jest posiadanie karty "Moja Biedronka". Podobny ekspres do kawy jest też w ofercie sklepów Lidl.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Chiny. Klienci rzucili się na amerykański sklep

Promocja w Biedronce. Ekspres do kawy za darmo, ale tylko jeśli spełnisz warunki

Ekspres do kawy w Biedronce był w regularnej ofercie już jakiś czas temu. To model Delta Q, który teraz klienci mogą otrzymać niemal za darmo. "Niemal" - ponieważ cena wynosi 0 złotych, ale klienci i tak muszą przy kasie zapłacić 299 złotych. W zamian za to otrzymają trzy bony na zakupy w Biedronce, których łączna suma to równowartość ekspresu do kawy. Jeden bon będzie można zrealizować tylko podczas jednych zakupów. Limit ekspresów do kawy na jedną osobę danego dnia to dwie sztuki. Zakup ekspresu w promocji jest możliwy tylko z kartą lojalnościową Moja Biedronka. 

Biedronka rozdaje ekspresy do kawy za darmoBiedronka rozdaje ekspresy do kawy za darmo Gazetka Biedronki

Promocja w Biedronce tylko tego dnia. Kiedy klienci sklepu dostaną ekspres do kawy za darmo?

Ekspresy do kawy będą dostępne tylko 19.02.2022 roku. Każdy sklep będzie miał określoną liczbę urządzeń, a więc obowiązuje zasada "kto pierwszy ten lepszy". Ekspres można nabyć wyłącznie do końca dnia. Niewykluczone, że sklep będzie miał ekspres w regularnej ofercie również w przyszłości. Ten model po raz ostatni był na promocji w listopadzie 2021 roku. Model wyposażono w system automatycznego czyszczenia oraz spieniacz do mleka. W ofercie sklepu są dostępne kapsułki w 5 wariantach.

Ekspres do kawy Biedronka to nie jedyny model dostępny w sieciówkach. Podobny jest w Lidlu

Również Lidl ma w swojej ofercie ekspres do kawy w promocyjnej cenie. Model marki Silvercrest kosztuje 499 złotych i jest teraz na wyprzedaży. Można go kupić również na stronie internetowej z dostawą gratis. To ekspres ciśnieniowy ze spieniaczem mleka. Ma tradycyjny system sitkowy i wyjmowany zbiornik na wodę.

ekspres do kawy Lidlekspres do kawy Lidl Lidl

Więcej o: