Nowa "królowa życia" wkracza na salony. Alicja ma 30 mieszkań w Opolu

Program "Królowe życia" choć na początku wzbudzał kontrowersje, to od kilku sezonów dzielnie utrzymuje się w telewizji TTV. Do obsady właśnie dołączyła nowa "królowa" Alicja. Dagmara Kazimierska, największa gwiazda programu wymownie to skomentowała.

Więcej o programach telewizyjnych i gwiazdach znajdziecie na Gazeta.pl

W programie "Królowe życia" na przełomie kilku sezonów mogliśmy oglądać naprawdę barwne postacie, do których zaliczyć możemy Dagmarę Kaźmierską, Lalunę, czy Sylwię Peretti. Już wkrótce, bo 24 lutego w telewizyjnym show zadebiutuje Alicja Pasierbińska. Czym zajmuje się na co dzień?

Zobacz wideo

Kim jest Alicja Pasierbińska? 

Nową "królową życia" została Alicja Pasierbińska. Nie da się ukryć, że na pierwszy rzut oka nieco przypomina dobrze już wszystkim znaną Dagmarę Kazimierską. Czym zajmuje się na co dzień? Ciekawostką może być fakt, że była współwłaścicielką pierwszej pizzerii w Opolu, która swoją drogą funkcjonuje do dziś, obecnie ma trzydziestu mieszkań w Opolu, które wynajmuje. Jest też wielką fanką psów, szczególnie rasy Chihuahua. Ta miłość do czworonogów przerodziła się w hodowlę tej rasy. Pasierbińska posiada 5 championów tej rasy: Vanilla, Annabell, Bianca, Lorenzzo i Rafaello. 

Prywatnie żona, mama dwójki dorosłych już dzieci. Jej piękna córka, którą widzimy na nagraniu promującym nowy sezon, od razu przyciągnęła uwagę telewidzów. Jak poradzi sobie w programie? Czas pokaże. Natomiast pewne jest, że nowa postać w takim show, z pewnością przyciągnie uwagę fanów programu. 

 

Dagmara Kazimierska wymownie skomentowała dołączenie Alicji do "Królowych życia"

Nie od dziś wiadomo, że zdecydowanie jedną z największych i najpopularniejszych gwiazd tego programu jest Dagmara Kaźmierska. Świadczyć o tym mogą, chociażby liczby w jej social mediach. Na Instagramie obserwuje ją 1,1 mln fanów. Wielu z pewnością zastanawiało się, jak zareaguje na wieść o nowej bohaterce. Okazuje się, że ten pomysł chyba jej się spodobał, bo post z przedstawieniem nowej uczestniczki show skomentowała kilkoma serduszkami.

Czy Alicja Pasierbińska będzie konkurencją dla Dagmary Kaźmierskiej? Może być ciężko, bo jej przebojowość i temperament będzie naprawdę ciężko przebić, ale jak to się mówi, nigdy nie mów nigdy. 

Będziecie oglądać nowy sezon "Królowych życia"?

Więcej o: