Te znaki zodiaku to straszne śpiochy. Poranne wstawanie to dla nich prawdziwa udręka

Każda osoba potrzebuje różną ilość snu. Niektórzy urodzeni są do wstawania rano, zaś pozostali wolą nocne życie. To ile potrzebujemy snu jest uwarunkowane również znakiem zodiaku, który mamy. Sprawdź, czy jesteś wśród grona największych śpiochów.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Sen to czas, w którym regenerujemy swoje siły i podczas niego zachodzą ważne dla organizmu procesy. Niektórzy potrzebują go więcej, zaś niektórzy mniej. Czy posiadany znak zodiaku może mieć związek z tym, czy jesteśmy rannymi ptaszkami lub nocnymi markami?

Zobacz wideo Horoskop miłosny na cały rok dla ryb

Byk

Byki uwielbia sen, bardziej niż aktywność. Każda dawka snu to dla niego dodatkowa porcja energii w ciągu dnia. Byki mogą spać w każdych warunkach, zawsze znajdą ku temu okazję. Sypialnia Byka jest wyjątkowo wygodna i przytulna. Dla osób spod tego znaku to wyjątkowo ważne, gdyż sen traktują bardzo poważnie.

Rak

Dla raków sen to idealny odpoczynek, okazja na zregenerowanie się i ułożenie myśli w głowie. Sen to dla nich lek, by ukoić nerwy. Osoby spod tego znaku uwielbiają aktywności pozwalające im się wyciszyć, czyli medytacja, joga. Raki traktują sen bardzo poważnie i nie lubią, gdy ktoś im go zakłóca. 

Ryby

Ryby traktują sen jako antidotum na wszystkie wydarzenia z dnia poprzedniego. W ciągu dnia są pełnie sił i mocy do działania, dlatego potrzebują dużej dawki snu. Podczas tej formy regeneracji intensywnie przetwarzają swoje myśli. Sen pozwala im na odpoczynek umysłu, dlatego lubią długie odpoczywanie, trwające więcej niż 8 godzin. 

Baran

Im więcej snu, tym więcej energii dla barana. Osoby spod tego znaku wykonują dużo pochłaniających czynności. Barany korzystają z każdej nadarzającej się okazji, by uciąć sobie drzemkę, bez względu na to gdzie się znajdują. Barany uwielbiają działać zarówno w dzień, jak i w nocy, dlatego regeneracja w postaci snu może odbywać się w każdej chwili w ciągu doby.

Więcej o: