Pastor poucza kobiety, co do zdjęć publikowanych w social mediach. "Zostaw nas w spokoju"

Pastor Brian Sauve opublikował na Twitterze kontrowersyjny post, w którym zwrócił się do kobiet, chcąc pouczyć je co do zamieszczanych w social mediach fotografii. - Nie istnieje żaden powód, byście publikowały swoje zdjęcia w koszulkach z głębokim dekoltem, w bikini, staniku i bieliźnie lub w czymkolwiek podobnym - nigdy - grzmiał pastor.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Pastor Brian Sauve z Utah opublikował na Twitterze post, który wywołał w sieci prawdziwe kontrowersje. Zwrócił się w nim do kobiet, pouczając je w kwestii ubioru i fotografii publikowanych przez nie w social mediach.

Zobacz wideo

Pastor poucza kobiety, co do ich ubioru i fotografii zamieszczanych w social mediach

- Drogie Panie, nie istnieje żaden powód, byście publikowały swoje zdjęcia w koszulkach z głębokim dekoltem, w bikini, staniku i bieliźnie lub w czymkolwiek podobnym - nigdy - napisał pastor, podkreślając, że chęć pokazania przez kobiety np. figury po ciąży czy "udokumentowania" narodzin dziecka również nie są do tego wystarczającym argumentem.

Jego post spotkał się z wielkim oburzeniem ze strony kobiet, które nie pozostawiły jego wpisu bez odpowiedzi. W zaledwie kilka dni odpowiedziało na niego prawie 23 tysiące użytkowników platformy.

Wypalenie zawodowePrzez 30 lat nienawidził pracy. Pierwsza decyzja po diagnozie? "Rzucam robotę"

Drogi Brianie, nie istnieje żaden powód, który usprawiedliwia publikowanie przez ciebie takiego nonsensu
Drogi Brianie, nikt cię nie pytał o zdanie
Drogi Brianie, nie obchodzi nas twoje zdanie. Zostaw nas w spokoju

- pisały wzburzone. Wśród komentarzy pojawiły się też głosy innych mężczyzn, którzy postanowili opowiedzieć się po stronie kobiet, otwarcie nazywając post pastora krzywdzącym.

Policja aresztowała 'chorą na raka'. Jej przyjaciele zaniemówili gdy dowiedzieli się dlaczegoPolicja aresztowała "chorą na raka". Jej przyjaciele poznali powód i są w szoku

Więcej o: